Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Світова якість

aacsb member

У квітні 2018 року Університет імені Альфреда Нобеля долучився до потужної когорти членів Асоціації з розвитку університетських бізнес-шкіл (AACSB).

Ця організація, яку засновано у 1916 році, вже більше століття опікується питанням якості вищої освіти у бізнес-спрямуванні через акредитацію вищих навчальних закладів, які мають власні бізнес-школи. Більшість експертів вважають акредитацію AACSB найвищим досягненням у напрямку забезпечення якості освіти та остаточним визнанням світового рівня, що досягнутий акредитованими ВНЗ. Акредитації передує дуже детальний аналіз ВНЗ, у якому враховуються всі аспекти якості навчального процесу, ефективність наукової діяльності, студентське життя. Стандарти акредитації AACSB вперше були прийняті в 1919 році. Протягом багатьох років стандарти продовжували переглядатися, щоб забезпечити якість та постійне вдосконалення бізнес менеджменту освіти. Місія AACSB – сприяти залученню до світових стандартів якості, пришвидшити інновації та посилити вплив на бізнес-освіту.

Головні цінності й критерії, що AACSB використовує у процесі відбору ВНЗ при акредитації це – етична поведінка студентів, викладачів та персоналу, атмосфера співробітництва у ході навчального процесу, відданість концепції корпоративної соціальної відповідальності, прозора структура, що доступна для моніторингу, тривалий період існування та стабільність, національне та міжнародне визнання.

У Європі акредитацію отримали провідні бізнес-школи та університети Німеччини (Університет Гьоте, Університет Форцхайму, Технічний Університет Мюнхену, Вестфальский університет), бізнес-школи Франції, університети Нідерландів (Університет Амстердаму, Еразмус, Університети Тілбургу, Маастріхту та Гронінгену). З нових членів ЄС, акредитація AACSB є тільки в Університету Козмінського (Польща). З азійських країн акредитація AACSB є в Університету Нагої (Японія), Університету Гонконгу, Шанхаю та цілої низки бізнес-шкіл Китаю.

Ми наповнені оптимізмом та рішучістю на нашому шляху до світових досягнень у забезпеченні якості освіти.

aacsbcert

  • Twitter: @aacsb
  • Facebook: AACSB International
  • LinkedIn: AACSB International

 

МІЖНАРОДНА АКРЕДИТАЦІЯ ZEvA, ГАННОВЕР (НІМЕЧЧИНА)zeva1

У 2016 році Університет імені Альфреда Нобеля успішно пройшов процедуру акредитації Центральним агентством з оцінювання та акредитації ZEvA, Ганновер (Німеччина). Престижну акредитацію, підтверджену міжнародними сертифікатами, отримали 11 бакалаврських та 14 магістерських програм Університету. Таким чином, Університет імені Альфреда Нобеля став першим і єдиним в Україні вищим навчальним закладом, який провів процедуру міжнародної акредитації ZEvA за повним циклом навчання й акредитував усі свої освітні програми за європейськими стандартами та критеріями.

zeva2

Історична довідка

Процедура акредитації

Склад експертної групи

Візит експертної групи

Надання акредитації рішенням Комісії з міжнародних справ ZEvA

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57