Зустріч зі здобувачами першого курсу освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

21 жовтня 2022 відбулась зустріч співробітників департаменту дидактики зі здобувачами першого курсу, які навчаються за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Директор департаменту Онищенко М.Ю. надала інформацію на тему «Освітній процес та система забезпечення якості освіти в Університеті імені Альфреда Нобеля».

Увагу здобувачів було зосереджено на особливостях освітнього процесу в Університеті імені Альфреда Нобеля, можливостях побудови індивідуальної освітньої траєкторії, впливі здобувачів на покращення процесу навчання, підвищенні мотивації усіх учасників освітнього процесу.

Заступник департаменту дидактики Тімофєєнко Л.П. детально ознайомила присутніх з системою викладання дисциплін за вільним вибором здобувачів, порядком їх вибору, можливості внести зміни в індивідуальні програми навчання, що є важливим чинником задоволення власних інформаційних запитів та самовдосконалення здобувача як майбутнього фахівця.

Департамент дидактики вдячний всім здобувачам за активну участь та небайдужість до навчання!