Внутрішня експертиза відомостей самооцінювання освітньої програми "Туризм", що подається для акредитації у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти

16 вересня 2021 року члени Комітету з якості академічних стандартів провели внутрішню експертизу відомостей самооцінювання освітньої програми "Туризм", що підготовлені до акредитації у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти. Відомості підготовлені відповідно до Положення про акредитацію освітніх програм та Методичних рекомендацій для експертів Національного агентства щодо застосування Критеріїв оцінювання якості освітньої програми.

Відомості самооцінювання освітньої програми "Туризм" проаналізовані на відповідність Критеріям оцінювання якості освітньої програми. За результатами зустрічі гаранту освітньої програми "Туризм" – М’ясоїд Г.І., к.п.н., доцент, завідувач кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки, надані рекомендації.