У фокусі уваги Комітету з якості академічних стандартів: навчально-методичне забезпечення та освітні програми

19 квітня 2021 року відбулося онлайн засідання Комітету з якості академічних стандартів.

З метою упорядкування навчально-методичних матеріалів, які розміщуються науково-педагогічними працівниками у Google Classroom, Комітет академічних стандартів розглянув розроблені Департаментом дидактики рекомендації. Під час обговорення рекомендацій за участі членів Комітету та присутніх на засіданні науково-педагогічних працівників були запропоновано конкретизувати деякі формулювання та розповсюдити рекомендації серед науково-педагогічних працівників – учасників освітнього процесу.

Питання про відповідність освітніх програм спеціальностей "Туризм", "Готельно-ресторанна справа" критеріям оцінювання якості відповідно до Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, було розглянуто у вигляді симулятивної фокус-групи з акредитації освітньо-професійних програм "Туризм" та "Готельно-ресторанна справа" за бакалаврським та магістерським рівнями підготовки здобувачів.