Абітурієнти
Якість
Кар'єра

Новини / Події

Курс підвищення кваліфікації «Клінічна психологія» (викладачі)
Навчання
Закінчилося навчання першого потоку на курсі підвищення кваліфікації «Клінічна психологія»

Раді повідомити, що щойно закінчилося навчання першого потоку на курсі підвищення кваліфікації «Клінічна психологія».

2 хв. на читання
Плакат із зображенням серця та набору іконок
Події
Антифорум для волонтерів «Мрій! Досягай! Перемагай!»

😉 Тобі 18-25 років? Шукаєш нові можливості для саморозвитку та нетворкінгу у всеукраїнському волонтерському русі?

27.06.2024
2 хв. на читання
Студенти учаться кібербезпеці
Події
Студенти Університету беруть участь у міжнародній навчальній програмі з кібербезпеки

Студенти Університету імені Альфреда Нобеля беруть участь у спільній навчальній програмі з кібербезпеки, яку запустили ISSP та Toronto Metropolitan University.

Corezoid
IT-компанія Corezoid та Університет підписали договір про співпрацю

Минулого тижня до Університету імені Альфреда Нобеля завітала ІТ-компанія Corezoid.

18.06.2024
1 хв. на читання
Логотипи міжнародної організації для цілей сталого розвитку
Події
Цифровий конкурс «Мир, справедливість та сильні інститути»

Університет імені Альфреда Нобеля оголошує цифровий конкурс-флешмоб, присвячений популяризації та збільшенню обізнаності про цілі сталого розвитку ООН, а саме 16 Цілі “Мир, справедливість та сильні інститути”.

12.06.2024
1 хв. на читання
Два журнали на обкладинці EBSCOhost, що демонструють різноманітні теми та знання.
Досягнення

Університет Альфреда Нобеля уклав угоду про електронне ліцензування з EBSCO Publishing, провідним світовим агрегатором повнотекстових журналів та електронних книг. Тепер повні тексти статей журналів університету Academy Review та Alfred Nobel University Journal of Philology можна знайти в базах даних EBSCOhost™.

4 хв. на читання
Група людей позує перед Планетою Альфреда Нобеля.
Студенти
Переможці конкурсу англомовних віртуальних екскурсій містом Дніпро

Завершився конкурс відеоекскурсій по нашому місту (англійською мовою 🇬🇧) “Dnipro: Virtual Journey through Time and Space”, в якому взяли участь студенти 1-го й 2-го курсів усіх нефілологічних спеціальностей.