IV Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології: бізнес, наука, освіта»


Запрошуємо Вас узяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології: бізнес, наука, освіта», що відбудеться 17 січня 2025 р.
На конференції планується обговорення питань, пов’язаних з використанням інформаційних технологій у різних сферах життя: від освіти до промисловості та економіки.
На конференції планується робота наступних секцій:
- математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці;
- захист інформації та інформаційна безпека;
- технології Data Mining та Big Data;
- машинне навчання та штучний інтелект;
- комп’ютерні науки та інформаційні технології;
- WEB-розробка та дизайн.
До участі у роботі конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, фахівці-практики.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Конференція відбудеться 17 січня 2025 року в онлайн форматі в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18).
Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються оргкомітетом до 15 січня 2025 року.
Читайте також

Безпілотні літальні апарати пройшли шлях від простих прототипів до високотехнологічних автономних систем, що формують нову реальність у військовій, науковій та цивільній сферах.
Освітня програма “Інжиніринг безпілотних систем” відкриває можливість не лише вивчати історію дронів, а й стати частиною їхнього майбутнього розвитку. Як тобі такий варіант?

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля розпочинає підготовку другого тому колективної наукової монографії «Європейська безпека: забезпечення конкурентоспроможності ЄС» Монографія буде видана в рамках кафедральної наукової теми: «Економічна взаємозалежність країн, колективна безпека та глобалізаційні явища в ХХІ столітті» (державний реєстраційний номер: 0123U104208), і стане продовженням першого тому, який викликав чималий науковий інтерес серед дослідників міжнародної […]

Завершилося підвищення кваліфікації за програмою «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти: бізнес у XXI столітті: 2.0». Програму реалізовано в межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» № 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH Як і торік, підвищення кваліфікації проводилося у форматі дев’яти вебінарів, які були об’єднані у […]