Початок проєкту спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL)

Університет імені Альфреда Нобеля в співпраці з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані радий оголосити про початок проєкту спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL) «Глобальні виклики: минуле, сьогодення та майбутнє». Ця ініціатива, спрямована на сприяння міжкультурному розумінню та глобальній компетентності серед студентів, офіційно розпочалася 17 березня та триватиме до 2 травня 2025 р.
У проєкті беруть участь 40 студентів з різних академічних спеціальностей, включаючи студентів третього курсу, які вивчають італійську мову, з Університету імені Адама Міцкевича та студентів другого та третього курсів Університету імені Альфреда Нобеля, які навчаються за спеціальностями «Маркетинг», «Менеджмент», «Міжнародні економічні відносини» та «Туризм».
Цілі проєкту:
Основні цілі цього COIL-проєкту:
- Сприяти унікальному міжкультурному навчальному досвіду, дозволяючи студентам розуміти та цінувати різноманітні глобальні перспективи, особливо в контексті сучасних викликів, включаючи ті, що посилюються поточними геополітичними подіями.
- Заохочувати аналіз конкретних глобальних викликів, включаючи їх причини та наслідки, а також розробляти прогнози та потенційні рішення, враховуючи складність та різноманітність цих питань.
- Сприяти ефективній співпраці в багатокультурних командах, дозволяючи студентам спостерігати та навчатися з різноманітних підходів до розв’язання проблем.
- Розвивати важливі соціальні та емоційні компетенції, такі як емпатія та налагодження стосунків, а також покращувати навички нетворкінгу.
- Розвивати критичне мислення, креативність та комунікативну компетентність серед учасників.
Реалізація проєкту:
Проєкт використовує змішаний підхід, що включає як синхронні, так й асинхронні навчальні заходи. Протягом першого тижня студенти брали участь у віртуальному знайомстві через створення та обмін особистими відеопрезентаціями, та в спільному мозковому штурмі щодо глобальних викликів. Наступні тижні будуть зосереджені на визначенні спільних викликів, формуванні команд та виборі конкретних глобальних викликів для поглибленого аналізу.
Перша онлайн зустріч всіх учасників, що відбулася 27 березня 2025 р., надала платформу для особистого знайомства й нагоду поділитися своїми очікуваннями та розпочати спільну подорож. Цю зустріч провели:
- Світлана Мединська, доцент та в.о. завідувача кафедри іноземних мов, Університет імені Альфреда Нобеля.
- Вероніка Гайдар, старший викладач кафедри іноземних мов, Університет імені Альфреда Нобеля.
- Джузеппе Раффаелі, викладач, Університет імені Адама Міцкевича в Познані.
Цей COIL-проєкт являє собою важливий крок у посиленні інтернаціоналізації нашої навчальної програми та наданні нашим студентам безцінного міжкультурного досвіду. Університет імені Альфреда Нобеля залишається відданим формуванню глобального громадянства та підготовці наших студентів до успіху у все більш взаємопов’язаному світі.
Ми з нетерпінням чекаємо на оновлення щодо прогресу та результатів цього спільного проєкту.
Читайте також

Університет імені Альфреда Нобеля підготував відеоінтерв’ю для абітурієнтів 2025 року. Ректор Сергій Холод разом із відповідальним секретарем приймальної комісії Любов’ю Бойко роз’яснили ключові зміни вступної кампанії: Основні дати вступної кампанії 2025: Для отримання детальної інформації та відповідей на ваші запитання, звертайтеся до приймальної комісії Університету Альфреда Нобеля за телефонами: +380 98 138 4480
[…]

Студенти 3-го курсу бакалаврської програми «Міжнародні економічні відносини» взяли участь в ознайомчій презентації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне “Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці” (EuCompet, №101176059), а також ознайомились із міждисциплінарним європознавчим курсом. Що розглянули? Проєкт EuCompet спрямований на: Хто може взяти участь? Успішні учасники отримають сертифікати Erasmus+ «Модуль Жан Моне» із зазначенням кредитів та годин навчання. Тривалість проєкту: 2024-2027 рр. Слідкуйте за […]

27 березня 2025 року відбулося засідання наукового гуртка «Financial & Accounting life» для студентів 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», присвячене практичному застосуванню сучасних інструментів для управління фінансами. Цього разу увага була зосереджена на популярній програмі Finmap https://www.finmap.online, розробленій спеціально для підприємців та тих, хто прагне ефективно контролювати свої доходи та витрати. Під […]