Початок проєкту спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL)

Університет імені Альфреда Нобеля в співпраці з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані радий оголосити про початок проєкту спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL) «Глобальні виклики: минуле, сьогодення та майбутнє». Ця ініціатива, спрямована на сприяння міжкультурному розумінню та глобальній компетентності серед студентів, офіційно розпочалася 17 березня та триватиме до 2 травня 2025 р.
У проєкті беруть участь 40 студентів з різних академічних спеціальностей, включаючи студентів третього курсу, які вивчають італійську мову, з Університету імені Адама Міцкевича та студентів другого та третього курсів Університету імені Альфреда Нобеля, які навчаються за спеціальностями «Маркетинг», «Менеджмент», «Міжнародні економічні відносини» та «Туризм».
Цілі проєкту:
Основні цілі цього COIL-проєкту:
- Сприяти унікальному міжкультурному навчальному досвіду, дозволяючи студентам розуміти та цінувати різноманітні глобальні перспективи, особливо в контексті сучасних викликів, включаючи ті, що посилюються поточними геополітичними подіями.
- Заохочувати аналіз конкретних глобальних викликів, включаючи їх причини та наслідки, а також розробляти прогнози та потенційні рішення, враховуючи складність та різноманітність цих питань.
- Сприяти ефективній співпраці в багатокультурних командах, дозволяючи студентам спостерігати та навчатися з різноманітних підходів до розв’язання проблем.
- Розвивати важливі соціальні та емоційні компетенції, такі як емпатія та налагодження стосунків, а також покращувати навички нетворкінгу.
- Розвивати критичне мислення, креативність та комунікативну компетентність серед учасників.
Реалізація проєкту:
Проєкт використовує змішаний підхід, що включає як синхронні, так й асинхронні навчальні заходи. Протягом першого тижня студенти брали участь у віртуальному знайомстві через створення та обмін особистими відеопрезентаціями, та в спільному мозковому штурмі щодо глобальних викликів. Наступні тижні будуть зосереджені на визначенні спільних викликів, формуванні команд та виборі конкретних глобальних викликів для поглибленого аналізу.
Перша онлайн зустріч всіх учасників, що відбулася 27 березня 2025 р., надала платформу для особистого знайомства й нагоду поділитися своїми очікуваннями та розпочати спільну подорож. Цю зустріч провели:
- Світлана Мединська, доцент та в.о. завідувача кафедри іноземних мов, Університет імені Альфреда Нобеля.
- Вероніка Гайдар, старший викладач кафедри іноземних мов, Університет імені Альфреда Нобеля.
- Джузеппе Раффаелі, викладач, Університет імені Адама Міцкевича в Познані.
Цей COIL-проєкт являє собою важливий крок у посиленні інтернаціоналізації нашої навчальної програми та наданні нашим студентам безцінного міжкультурного досвіду. Університет імені Альфреда Нобеля залишається відданим формуванню глобального громадянства та підготовці наших студентів до успіху у все більш взаємопов’язаному світі.
Ми з нетерпінням чекаємо на оновлення щодо прогресу та результатів цього спільного проєкту.
Читайте також

Для вступу в магістратуру у 2025 році на будь-яку спеціальність (незалежно від форми навчання очна чи заочна, бюджетна чи контрактна тощо) потрібно складати єдиний вступний іспит(ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). З переліком спеціальностей Університету та необхідними предметними тестами ЄФВВ можна ознайомитися за посиланням https://duan.edu.ua/pryymalna-komisiya/umovy-vstupu-do-universytetu-imeni-alfreda-nobelya/umovy-vstupu/ Для вступу на аспірантуру у 2025 році потрібно складати […]

Університет імені Альфреда Нобеля (Дніпро, Україна) Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро, Україна) Маріупольський державний університет (Київ, Україна) Університет Баликесір (Баликесір, Туреччина) Університет прикладних наук (Ріга, Латвія) Талліннський університет (Таллінн, Естонія) Університет Вітовта Великого (Каунас, Литва) Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут» Конференція проводиться в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жана Моне DEMEu4U «Цифровізація, цифрова […]

Запрошуємо здобувачів пройти опитування «Викладач очима здобувачів» за дисциплінами весняного семестру 2024-2025. Шановні здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти, з метою дотримання процедури внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності в Університеті у період з 28 квітня по 11 травня 2025 року, запрошуємо Вас пройти опитування «Викладач очима здобувачів» за дисциплінами весняного семестру 2024-2025 навчального року в особистому кабінеті здобувача […]