Вдруге стартував унікальний європознавчий навчальний курс “Архітектура європейської безпеки: нові виклики та загрози” для студентів 3 курсу

20 лютого 2025 року вже вдруге (на другому році реалізації проєкту) стартував унікальний європознавчий навчальний курс “Архітектура європейської безпеки: нові виклики та загрози” для студентів 3 курсу (спеціальностей: «Міжнародні економічні відносини» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та інших спеціальностей в рамках вивчення вибіркової загальноуніверситетської дисципліни) Університету імені Альфреда Нобеля.

Курс реалізується в рамках Міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU кафедри глобальної економіки та складається з трьох міждисциплінарних модулів, що являють собою ключову складову бакалаврських програм підготовки майбутніх фахівців та дослідників у галузях міжнародної економіки, міжнародної торгівлі, міжнародного маркетингу та менеджменту тощо.
Пропонованими навчальними модулями європознавчої спрямованості є наступні:
- Парадигма нової системи європейської безпеки: Європейська безпека і Україна (проф. Задоя А.О.)
- Відносини між Європейським Союзом та США: розуміння майбутнього бачення в світлі нової системи європейської безпеки (доц. Ключник Р.М.)
- Подолання продовольчої та енергетичної криз: торгівля та логістика (проф. Федулова С.О.)
Курс сприяє розумінню стратегічної цілі України – інтеграції в європейський ринок і ділову культуру, а також формуванню розуміння майбутньої моделі колективної безпеки в умовах нових геостратегічних викликів.
Навчання спрямовано на розвиток компетентностей, необхідних випускникам університету для підвищення їхньої конкурентоспроможності на європейському ринку праці, зокрема у сферах, пов’язаних із діяльністю ЄС.
Курс також охоплює питання подолання продовольчої та енергетичної кризи в Європі й світі, аналізує глобальну взаємозалежність держав, а також досліджує процеси змін геостратегічних реалій на початку XXI століття як у ЄС, так і на глобальному рівні.
Читайте також

Університет імені Альфреда Нобеля (Дніпро, Україна) Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро, Україна) Маріупольський державний університет (Київ, Україна) Університет Баликесір (Баликесір, Туреччина) Університет прикладних наук (Ріга, Латвія) Талліннський університет (Таллінн, Естонія) Університет Вітовта Великого (Каунас, Литва) Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут» Конференція проводиться в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жана Моне DEMEu4U «Цифровізація, цифрова […]

Запрошуємо здобувачів пройти опитування «Викладач очима здобувачів» за дисциплінами весняного семестру 2024-2025. Шановні здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти, з метою дотримання процедури внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності в Університеті у період з 28 квітня по 11 травня 2025 року, запрошуємо Вас пройти опитування «Викладач очима здобувачів» за дисциплінами весняного семестру 2024-2025 навчального року в особистому кабінеті здобувача […]

25 квітня відбулась зустріч з Дмитром Синєвидом, головним виконавчим директором EVANTA Consulting, на тему «Цифри замість тисячі слів». Під час зустрічі Дмитро поділився важливими порадами щодо ефективного використання даних у сучасному бізнесі та розповів, як статистика і аналітика допомагають приймати обґрунтовані рішення. Дмитро також наголосив на важливості дашбордів та візуалізації даних, що дозволяє компаніям швидко […]