Університет
Абітурієнтам
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Інші
20.08.2024
1 хв. на читання

Можливості програми “Google Cloud: впевнений старт кар’єри” для здобувачів освіти та науково-педагогічних, педагогічних працівників від компанії Google

Міністерство освіти і науки України спільно з Google запускають безкоштовну програму "Google Cloud: впевнений старт кар'єри", яка розпочинається у вересні 2024 року. Програма спрямована на розвиток навичок у сфері хмарних технологій і доступна для здобувачів освіти та викладачів. Учасники отримають доступ до онлайн-курсів, україномовних вебінарів, а також можуть отримати цифрові сертифікати від Google. Реєстрація вже відкрита.
"Google Cloud: впевнений старт кар'єри" для студентів і освітян

Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Google продовжують активно працювати над створенням нових можливостей для підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників. Також вони сприяють розвитку співпраці між закладами фахової передвищої та вищої освіти України і потенційними роботодавцями.

З 12 серпня 2024 року розпочато реєстрацію на безкоштовну програму “Google Cloud: впевнений старт кар’єри”. Вона спрямована на розвиток навичок у сфері хмарних технологій і доступна для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, а також для педагогічних і науково-педагогічних працівників. Програма стартує не пізніше 17 вересня 2024 року та включає такі напрями:

  • Google Cloud Digital Leader: базове розуміння хмарних концепцій та можливостей Google Cloud для гуманітарних спеціальностей.
  • Google Cloud Engineering: глибоке вивчення хмарної інфраструктури з підготовкою до професій хмарного або DevOps інженера.
  • Google Cloud Data Analytics: аналіз і обробка даних у хмарі.
  • Google Cloud Computing Foundations: технічний фундамент у хмарних обчисленнях.
  • Google Cloud Cybersecurity: захист хмарних середовищ від загроз.
  • Google Cloud GenAI: генеративний штучний інтелект та його застосування.

У рамках програми учасники отримають:

  1. Безкоштовний доступ до платформи Google Cloud Skills Boost: Вона містить онлайн-курси за вказаними напрямами. Курси проводяться англійською мовою, тому учасникам необхідно володіти базовим рівнем англійської або використовувати допоміжні засоби для перекладу.
  2. Серію україномовних вебінарів від провідних спеціалістів Google та експертів української IT-сфери.
  3. Можливість отримати цифровий сертифікат Google Cloud та інші нагороди від Google.

Програма вже пройшла пілотну апробацію навесні 2024 року за участі п’ятьох українських університетів:

  • Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
  • Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
  • Національний університет “Львівська політехніка”
  • Національний університет “Чернігівська політехніка”
  • Сумський державний університет

Як зареєструватися:

Зареєструватися для участі в програмі можна за цим посиланням. Після реєстрації ви отримаєте лист-підтвердження від команди програми з подальшими інструкціями щодо отримання доступу до платформи та участі в заходах від експертів Google.

Читайте також

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля розпочинає підготовку другого тому колективної наукової монографії «Європейська безпека: забезпечення конкурентоспроможності ЄС»
Новини
«Європейська безпека: забезпечення конкурентоспроможності ЄС» – монографія від кафедри глобальної економіки

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля розпочинає підготовку другого тому колективної наукової монографії «Європейська безпека: забезпечення конкурентоспроможності ЄС» Монографія буде видана в рамках кафедральної наукової теми: «Економічна взаємозалежність країн, колективна безпека та глобалізаційні явища в ХХІ столітті» (державний реєстраційний номер: 0123U104208), і стане продовженням першого тому, який викликав чималий науковий інтерес серед дослідників міжнародної […]

19.05.2025
1 хв. на читання
Реалізація проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» та взаємодія з молоддю
Новини
Реалізація проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» та взаємодія з молоддю

Завершилося підвищення кваліфікації за програмою «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти: бізнес у XXI столітті: 2.0». Програму реалізовано в межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» № 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH Як і торік, підвищення кваліфікації проводилося у форматі дев’яти вебінарів, які були об’єднані у […]

16.05.2025
1 хв. на читання
Ілюстрація команди маркетологів, які аналізують графіки та діаграми під час презентації в офісі. На зображенні зображено чотирьох професіоналів, один з яких вказує на графіки зростання, а інші уважно слухають.
Статті
Хто такий маркетолог?

Дізнайтесь, хто такий маркетолог, які функції виконує сучасний фахівець, які навички потрібні для кар’єри, та де вчитись, щоб стати конкурентним спеціалістом у 2025 році.

15.05.2025
2 хв. на читання
Університет імені Альфреда Нобеля
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.