This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Засідання наукового клубу «Менеджер» до Міжнародного дня проєктного менеджера
Традиційно зустрілися з нагоди Міжнародного дня проєктного менеджера, який святкують у перший четвер листопада, цього року 7 листопада. В це свято ми граємо в Scrum-ігри, які дають розвинути навички командної роботи, зрозуміти основи Scrum та практикувати ітераційний процес. У минулі роки ми організовували вечірку за допомогою Scrum та будували місто.
Сьогодні грали у Agile Card Game. Метою гри було зрозуміти роль пріоритизації та управління завданнями. Кожна команда отримала набір карток із завданнями. Всі завдання потрібно виконати протягом обмеженого часу. Команді потрібно вирішити, які завдання мають вищий пріоритет та скільки часу потрібно на кожне завдання. Гра допомагає зрозуміти основи управління пріоритетами в Scrum та оцінити, як кожна людина підходить до планування.
Здобувачі 4 курсу спеціальності «Менеджмент» працювали над двома проєктами «Організація кадрового адміністрування в компанії» та «Розробка стратегії розвитку персоналу в компанії». Додатковими труднощами у грі були відбір саме тих карток, що належать до певного проєкту і жорсткі обмеження щодо часу реалізації проєкту.
У результаті студенти отримали цінний досвід командної роботи в умовах обмежених ресурсів та жорстких дедлайнів, що є важливою складовою діяльності будь-якого менеджера проєктів. Протягом гри учасники навчилися швидко приймати рішення, ефективно розподіляти завдання та адаптуватися до змінних обставин, що допомагає розвинути стратегічне мислення й навички управління пріоритетами. Наступного року в листопаді ми з нетерпінням очікуємо всіх на нову гру з новими завданнями, які допоможуть нашим здобувачам ще більше зануритися у світ управління проєктами.
Читайте також
5 листопада 2024 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася лекція «Основи цифрової доступності» від експертів компанії ЕРАМ Ukraine. Завдяки Ірині Слісаревській, Software Testing Engineer, здобувачі-айтівці мали змогу ознайомитись з поняттям цифрової доступності рішень та її важливістю у повсякденному житті, стандартами та вимогами законодавства щодо цифрової доступності різних країн, яким чином люди з різними порушеннями […]
❕ Доступ до інформації є базовою потребою і правом усіх людей, водночас інвалідність чи тимчасова непрацездатність не мають ставати цьому на заваді в сучасній Україні. Приклад цьому – лекція на тему «Основи цифрової доступності» від експертів компанії ЕРАМ Ukraine для здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля. 🎯 Мета ініціативи – познайомити майбутніх айтівців з поняттям цифрової доступності рішень, методами тестування […]
Розпочато реєстрацію на професійне і науково-педагогічне стажування в Лабораторії міжнародного регіонознавства за програмою «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС в новій глобальній економіці» в рамках реалізації проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuCompet. В рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuCompet «Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці» запрошуємо на професійне і науково-педагогічне стажування за програмою «Стратегічна […]