Університет
Абітурієнти
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Навчання
10.12.2024
1 хв. на читання

Європейські читання 2024: крута можливість кинути собі виклик та посприяти змінам!

З 03 по 06 грудня 2024 року кафедра глобальної економіки та Лабораторія міжнародного регіонознавства знову об’єднали досвідчених спікерів – представників роботодавців, науковців, представників різних рівнів освіти та громадянського суспільства і молодих учених разом зі студентами спеціальності Міжнародні економічні відносини, організувавши яскраву подію – «Європейські читання 2024»! Цей захід пройшов в Університеті імені Альфреда Нобеля в рамках міжнародного проєкту EuCompet Еразмус+ Модуль Жан […]
Європейські читання 2024: крута можливість кинути собі виклик та посприяти змінам!
Європейські Читання 2024

З 03 по 06 грудня 2024 року кафедра глобальної економіки та Лабораторія міжнародного регіонознавства знову об’єднали досвідчених спікерів – представників роботодавців, науковців, представників різних рівнів освіти та громадянського суспільства і молодих учених разом зі студентами спеціальності Міжнародні економічні відносини, організувавши яскраву подію – «Європейські читання 2024»! Цей захід пройшов в Університеті імені Альфреда Нобеля в рамках міжнародного проєкту EuCompet Еразмус+ Модуль Жан Моне.

В рамках заходу було організовано дискусійні панелі, на яких студенти представили цікаві доповіді про майбутнє Європи та ключові напрямки її розвитку. Одна з найбільш обговорюваних тем стала конкурентоспроможність Європейського союзу, яка викликала живе обговорення. У дискусію активно включилися не тільки студенти, але і викладачі кафедри, створюючи атмосферу справжнього інтелектуального обміну!

Центральним заходом «Європейських читань 2024» стала менторська панель, на якій виступили спеціалісти міжнародного рівня з багатим практичним та науковим досвідом.

Ірина Петришина, засновниця консалтингової компанії «Export Drive», керівник відділу експорту ТД «Фреш Маркет», розповіла про масштабування нових ринків Європи, що викликало шквал питань щодо можливостей, методів та інструментів виходу українських виробників на міжнародний ринок.

Phan Minh Duc, Dinh Thu Ha та Bui Thi Tien, науковці із В’єтнаму, представили програму переходу до сталого енергетичного розвитку В’єтнаму, яка може стати одним із напрямків розвитку і для України.

Кирило Рязяпов, кандидат економічних наук, директор ТОВ «Сателіт Мотор», докладно продемонстрував можливі варіанти розвитку регіональних автотранспортних ринків України в умовах кліматично-нейтральної економіки. Доповідь викликала велику дискусію серед менторів, студентів та викладачів щодо труднощів і перепон на шляху розширення українського ринку автомобілів.

Олексій Бецький, директор ТОВ «Шевелл», поділився секретами особливостей переговорів в африканських та європейських країнах. Він не тільки розповів про труднощі міжнародних переговорів, а й показав способи їх подолання.

Наталія Грущинська, доктор економічних наук, професор кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу і туризму Національного авіаційного університету, у своїй доповіді представила як змінилася конкурентоспроможність країн за роки їх членства в Європейському Союзі.

Завершальним етапом стала презентація річного моніторингового звіту «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці». Цей звіт є важливим аналітичним інструментом, в який увійшли наукові праці студентів і який дозволяє не тільки оцінити поточні виклики та перспективи для України, але й визначити ключові напрямки інтеграції в європейський економічний простір.

Ми віримо, що «Європейські читання» стануть прекрасною традицією в Університеті імені Альфреда Нобеля! Майбутня Європа та Україна створюються тут і зараз! До зустрічі!

Читайте також

дискусійна панель
Інші
Як йде стажування за першою дискусійною панеллю «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в LAB-IRS в рамках міжнародного проекту EuCompet Еразмус+ Модуль Жан Моне?

В останні передсвяткові Різдвяні дні кафедра глобальної економіки звітує про успішне продовження реалізації міжнародного проекту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH, а саме про завершення першої дискусійної панелі «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в рамках заходів щодо проведення професійного та науково-педагогічне стажування в лабораторії міжнародного регіонознавства (LAB-IRS) «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС […]

19.12.2024
1 хв. на читання
колективна монографія
Інші
Наукове обґрунтування архітектури європейської безпеки

За останні кілька років світ докорінно змінився, що дає підставу говорити про нові геостратегічні реалії. Вони не тільки відкривають грандіозні можливості для людства, але й несуть у собі суттєві загрози безпеці. Міжнародні інституції, які створювалися заради забезпечення стійкого миру у світі, виявилися багато у чому безсилими перед новими викликами. Тому потрібно не просто удосконалювати існуючі […]

18.12.2024
1 хв. на читання
англомовний кейс-батл
Інші
Нагородження переможців конкурсу “Business Case Battle” – англомовного кейс-батлу на бізнес-тематику

Вітаємо переможців у конкурсі з розв’язання бізнес-кейсів англійською мовою, який відбувся 27 листопада 2024 р. за ініціативи кафедри іноземних мов і вже став традиційним заходом в Університеті імені Альфреда Нобеля! Цей конкурс дає змогу перевірити свої здібності в англомовній комунікації, командній роботі, знання бізнес-концепцій, креативність, вміння відстоювати свою позицію, аргументувати й ефективно просувати свої ідеї. […]

16.12.2024
1 хв. на читання