Europe’s Competitiveness in the New Global Economy: Expanding Horizons!


1 квітня 2025 року студентам третього курсу англомовної програми «Міжнародні економічні відносини» було представлено курс «Europe’s Competitiveness in the New Global Economy», який буде викладатись в межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module.
Зазначений курс складається з шести модулів, зосереджених на вивченні та дослідженні дев’яти ключових драйверів Стратегії конкурентоспроможності ЄС до 2030 року.
Студенти не тільки уважно прослуховували матеріал, а й ставили численні запитання, демонструючи глибоку зацікавленість темою.
Представники кафедри зазначили, що така активність студентів є чудовим знаком для подальшого розвитку академічного діалогу та формування критичного мислення.
Восени до англомовного курсу УАН приєднаються нові слухачі:
- Студенти University of Wales Trinity Saint David,
- Студенти програми вхідної мобільності «Nobel Virtual»
Таким чином, презентація курсу стала не лише інформаційною сесією, а й натхненням для студентів, які з нетерпінням чекають нових можливостей для дискусій та наукових досліджень у сфері міжнародної конкурентоспроможності.
Цей курс допоможе студентам краще зрозуміти виклики та перспективи європейської економіки, сприятиме міжнародному академічному обміну та розвитку глобальної економічної думки.
Вітаємо учасників і з нетерпінням чекаємо нових слухачів восени!
Читайте також

Запрошуємо долучитися колег, студентів та всіх зацікавлених програмами стажування у Франції 17 квітня о 13.00 – 15.00 долучитись до брифінгу щодо досвіду професійних стажувань викладачів та студентів кафедри психології та педагогіки у Франції у цьому році “Психологічна реабілітація. Французький досвід” Захід відбудеться у змішаному форматі: наживо у fusion room (корпус А, 1й поверх) та в Zoom за покликанням.

В рамках проєкту EuSANU триває підвищення кваліфікації за програмою “Економічна взаємозалежність країн та військові конфлікти Бізнес у XXI столітті: 2.0” Слухачі успішно завершили вивчення першого модуля і перейшли до другого, у рамках якого досліджують питання відносин між Європейським Союзом та США: розуміння майбутнього бачення у світлі нової системи європейської безпеки”. Актуальність цієї проблематики є безсумнівною у контексті останніх подій та […]

Університет імені Альфреда Нобеля в співпраці з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані радий оголосити про початок проєкту спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL) «Глобальні виклики: минуле, сьогодення та майбутнє». Ця ініціатива, спрямована на сприяння міжкультурному розумінню та глобальній компетентності серед студентів, офіційно розпочалася 17 березня та триватиме до 2 травня 2025 р. У проєкті беруть участь […]