Можливості програми “Google Cloud: впевнений старт кар’єри” для здобувачів освіти та науково-педагогічних, педагогічних працівників від компанії Google

Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Google продовжують активно працювати над створенням нових можливостей для підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників. Також вони сприяють розвитку співпраці між закладами фахової передвищої та вищої освіти України і потенційними роботодавцями.
З 12 серпня 2024 року розпочато реєстрацію на безкоштовну програму “Google Cloud: впевнений старт кар’єри”. Вона спрямована на розвиток навичок у сфері хмарних технологій і доступна для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, а також для педагогічних і науково-педагогічних працівників. Програма стартує не пізніше 17 вересня 2024 року та включає такі напрями:
- Google Cloud Digital Leader: базове розуміння хмарних концепцій та можливостей Google Cloud для гуманітарних спеціальностей.
- Google Cloud Engineering: глибоке вивчення хмарної інфраструктури з підготовкою до професій хмарного або DevOps інженера.
- Google Cloud Data Analytics: аналіз і обробка даних у хмарі.
- Google Cloud Computing Foundations: технічний фундамент у хмарних обчисленнях.
- Google Cloud Cybersecurity: захист хмарних середовищ від загроз.
- Google Cloud GenAI: генеративний штучний інтелект та його застосування.
У рамках програми учасники отримають:
- Безкоштовний доступ до платформи Google Cloud Skills Boost: Вона містить онлайн-курси за вказаними напрямами. Курси проводяться англійською мовою, тому учасникам необхідно володіти базовим рівнем англійської або використовувати допоміжні засоби для перекладу.
- Серію україномовних вебінарів від провідних спеціалістів Google та експертів української IT-сфери.
- Можливість отримати цифровий сертифікат Google Cloud та інші нагороди від Google.
Програма вже пройшла пілотну апробацію навесні 2024 року за участі п’ятьох українських університетів:
- Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
- Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
- Національний університет “Львівська політехніка”
- Національний університет “Чернігівська політехніка”
- Сумський державний університет
Як зареєструватися:
Зареєструватися для участі в програмі можна за цим посиланням. Після реєстрації ви отримаєте лист-підтвердження від команди програми з подальшими інструкціями щодо отримання доступу до платформи та участі в заходах від експертів Google.
Читайте також

Університет імені Альфреда Нобеля в співпраці з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані радий оголосити про початок проєкту спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL) «Глобальні виклики: минуле, сьогодення та майбутнє». Ця ініціатива, спрямована на сприяння міжкультурному розумінню та глобальній компетентності серед студентів, офіційно розпочалася 17 березня та триватиме до 2 травня 2025 р. У проєкті беруть участь […]

Університет імені Альфреда Нобеля підготував відеоінтерв’ю для абітурієнтів 2025 року. Ректор Сергій Холод разом із відповідальним секретарем приймальної комісії Любов’ю Бойко роз’яснили ключові зміни вступної кампанії: Основні дати вступної кампанії 2025: Для отримання детальної інформації та відповідей на ваші запитання, звертайтеся до приймальної комісії Університету Альфреда Нобеля за телефонами: 📱 +380 98 138 4480 📱 […]

Студенти 3-го курсу бакалаврської програми «Міжнародні економічні відносини» взяли участь в ознайомчій презентації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне “Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці” (EuCompet, №101176059), а також ознайомились із міждисциплінарним європознавчим курсом. Що розглянули? Проєкт EuCompet спрямований на: Хто може взяти участь? Успішні учасники отримають сертифікати Erasmus+ «Модуль Жан Моне» із зазначенням кредитів та годин навчання. Тривалість проєкту: 2024-2027 рр. Слідкуйте за […]