Можливості програми “Google Cloud: впевнений старт кар’єри” для здобувачів освіти та науково-педагогічних, педагогічних працівників від компанії Google

Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Google продовжують активно працювати над створенням нових можливостей для підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників. Також вони сприяють розвитку співпраці між закладами фахової передвищої та вищої освіти України і потенційними роботодавцями.
З 12 серпня 2024 року розпочато реєстрацію на безкоштовну програму “Google Cloud: впевнений старт кар’єри”. Вона спрямована на розвиток навичок у сфері хмарних технологій і доступна для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, а також для педагогічних і науково-педагогічних працівників. Програма стартує не пізніше 17 вересня 2024 року та включає такі напрями:
- Google Cloud Digital Leader: базове розуміння хмарних концепцій та можливостей Google Cloud для гуманітарних спеціальностей.
- Google Cloud Engineering: глибоке вивчення хмарної інфраструктури з підготовкою до професій хмарного або DevOps інженера.
- Google Cloud Data Analytics: аналіз і обробка даних у хмарі.
- Google Cloud Computing Foundations: технічний фундамент у хмарних обчисленнях.
- Google Cloud Cybersecurity: захист хмарних середовищ від загроз.
- Google Cloud GenAI: генеративний штучний інтелект та його застосування.
У рамках програми учасники отримають:
- Безкоштовний доступ до платформи Google Cloud Skills Boost: Вона містить онлайн-курси за вказаними напрямами. Курси проводяться англійською мовою, тому учасникам необхідно володіти базовим рівнем англійської або використовувати допоміжні засоби для перекладу.
- Серію україномовних вебінарів від провідних спеціалістів Google та експертів української IT-сфери.
- Можливість отримати цифровий сертифікат Google Cloud та інші нагороди від Google.
Програма вже пройшла пілотну апробацію навесні 2024 року за участі п’ятьох українських університетів:
- Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
- Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
- Національний університет “Львівська політехніка”
- Національний університет “Чернігівська політехніка”
- Сумський державний університет
Як зареєструватися:
Зареєструватися для участі в програмі можна за цим посиланням. Після реєстрації ви отримаєте лист-підтвердження від команди програми з подальшими інструкціями щодо отримання доступу до платформи та участі в заходах від експертів Google.
Читайте також

Безпілотні літальні апарати пройшли шлях від простих прототипів до високотехнологічних автономних систем, що формують нову реальність у військовій, науковій та цивільній сферах.
Освітня програма “Інжиніринг безпілотних систем” відкриває можливість не лише вивчати історію дронів, а й стати частиною їхнього майбутнього розвитку. Як тобі такий варіант?

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля розпочинає підготовку другого тому колективної наукової монографії «Європейська безпека: забезпечення конкурентоспроможності ЄС» Монографія буде видана в рамках кафедральної наукової теми: «Економічна взаємозалежність країн, колективна безпека та глобалізаційні явища в ХХІ столітті» (державний реєстраційний номер: 0123U104208), і стане продовженням першого тому, який викликав чималий науковий інтерес серед дослідників міжнародної […]

Завершилося підвищення кваліфікації за програмою «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти: бізнес у XXI столітті: 2.0». Програму реалізовано в межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» № 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH Як і торік, підвищення кваліфікації проводилося у форматі дев’яти вебінарів, які були об’єднані у […]