Майстер-клас «Академічна доброчесність: ключ до наукової та педагогічної етики»


21 травня 2025 року у форматі Zoom відбувся майстер-клас «Академічна доброчесність: ключ до наукової та педагогічної етики» для аспірантів і викладачів університету. Спікерка Ольга Лебідь зосередила увагу на ключових аспектах академічної доброчесності у викладанні та науковій діяльності.
Програма майстер-класу включала:
- обговорення ключових аспектів академічної доброчесності у викладанні та науковій діяльності;
- анонімне опитування “Академічна доброчесність: міфи і реалії” з подальшим колективним аналізом результатів;
- огляд української та міжнародної нормативно-правової бази з академічної етики;
- практичну вправу в групах – «Кейс-аналіз гучних скандалів академічної доброчесності» з метою відпрацювання навичок швидкого й структурованого розбору порушень та розробки превентивних заходів;
- створення «Декалогу доброчесності» за допомогою Mentimeter, що дозволило учасникам спільно сформулювати 10 основних принципів етичної наукової та педагогічної практики.
Майстер-клас викликав значний інтерес у учасників, і всі активно долучалися до виконання вправ та обговорення кейсів.
Усі учасники отримали сертифікати учасника майстер-класу за успішне проходження програми.
Читайте також

Шановні студенти, викладачі та співробітники! Університет імені Альфреда Нобеля має честь запросити вас взяти участь в онлайн-конференції, присвяченій 12-й річниці проголошення Декларації про мир у всьому світі HWPL. Цей важливий захід організовує міжнародна миротворча організація HWPL, що зареєстрована при Департаменті глобальних комунікацій та ЕКОСОР ООН. Конференція стане частиною серії глобальних заходів, що проходять у травні-червні […]

Психолог — це фахівець, який допомагає розібратися у власних емоціях, поведінці та стосунках, надаючи підтримку і навчаючи інструментам для покращення психологічного стану та особистісного розвитку.

Безпілотні літальні апарати пройшли шлях від простих прототипів до високотехнологічних автономних систем, що формують нову реальність у військовій, науковій та цивільній сферах.
Освітня програма “Інжиніринг безпілотних систем” відкриває можливість не лише вивчати історію дронів, а й стати частиною їхнього майбутнього розвитку. Як тобі такий варіант?