Молодь, що мислить глобально – діє професійно!


Здобувачі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Університету імені Альфреда Нобеля активно долучаються до обговорення стратегічних питань конкурентоспроможності Європи – і не лише в аудиторіях, а й на міжнародних наукових платформах.
У рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці» (№101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCH) наші студенти виступають співавторами наукових доповідей разом із досвідченими викладачами, які є учасниками команди цього міжнародного проєкту.
Голосков Богдан, студент 4 курсу, разом зі своїм науковим керівником – к.е.н., доцентом кафедри глобальної економіки Задоєю О.А., представили дослідження «Механізми стимулювання експорту в Німеччині: форми, інструменти та ефективність» на ХХХVIII Міжнародній конференції молодих учених і студентів «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях» (14–15 квітня 2025 р.), яке проводилося в рамках дослідження у кваліфікаційній роботі.
Лихацька Ангеліна, магістрантка 1 курсу, у співпраці з к.е.н., професором кафедри глобальної економіки Магдіч А.С., опублікували тези на ХХХVIII Міжнародній конференції молодих учених і студентів «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях», присвячені проблемам готельного бізнесу в сучасному світі, з акцентом на європейську сферу гостинності.
Ніколенко Олександр, студент 4 курсу, під науковим керівництвом к.е.н., доцента кафедри глобальної економіки Лимонової Е.М., презентував тези на ХІ Міжнародній конференції у Мюнхені (Scientific research: modern challenges and future prospects, 9 червня 2025 р.). Темою дослідження стала кібербезпека як ключовий чинник стабільності та розвитку економіки провідних країн світу.
Усі ці виступи – результат синергії студентської ініціативи та наукового наставництва в межах міжнародного співробітництва, яке підтримує проєкт Jean Monnet EuCompet.
Попереду – захисти кваліфікаційних робіт, а вже у вересні – новий етап нашої наукової діяльності в рамках EuCompet.
Будь з нами – далі буде ще масштабніше!
Читайте також

У 2025 році Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №10399 у першому читанні, який передбачає, що студенти-бюджетники будуть зобов’язані відпрацювати щонайменше два роки за направленням держави після закінчення навчання, або ж повністю компенсувати витрати на своє навчання у разі відмови чи невиконання умов, що перетворює “безкоштовне” навчання на контракт з державою із чіткими вимогами та санкціями, на відміну від контрактної освіти у приватних університетах, яка пропонує більше свободи та гарантій працевлаштування.

Це не просто випускний. Це — символ Коли Бахмут охопили бойові дії, тисячі родин були змушені залишити рідне місто. Але навіть у розлуці з домом, у невизначеності та викликах війни, життя не зупиняється. Діти дорослішають, мріють, складають іспити. І святкують свій випускний. Другий рік поспіль Університет імені Альфреда Нобеля з гордістю приймає у своїх стінах […]

Сучасний світ активно використовує безпілотні літальні апарати в різних сферах — від військових операцій до кінематографії, що робить професію інженера з безпілотних систем однією з найзатребуваніших і найперспективніших, а ринок дронів щорічно зростає на 15–20%.