This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Набір на курс «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси»
Шановні друзі!
Відкрито набір на курс «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України» в рамках проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне» у весняному семестрі 2025 року.
Що потрібно?
До 15 січня зареєструйся на курс.
Переходь за посиланням для реєстрації
Про курс:
З 20 січня по 19 травня 2025 року здобувачі освітньо-професійних програм «Маркетинг», «Економіка», «Туризм», «Міжнародні економічні відносини», «Готельно-ресторанна справа», «Менеджмент», «Філологія», а також здобувачі інших програм, які висловлять таке бажання та відповідатимуть вимогам, будуть відібрані для участі та навчання на курсі «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України». Курс включає три модулі:
1. Парадигма цифрової трансформації в країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних (лектор – доц., д-р екон. наук Інна Стрельченко);
2. Міграційна політика ЄС як основа стабільності та забезпечення національної безпеки країн-учасниць (лектор – проф., д-р екон. наук Вікторія Смєсова);
3. Цифрова освіта в країнах ЄС: досвід, нові можливості і ризики для України (лектор – доц., канд екон. наук Інна Аракелова).
Міждисциплінарний курс спрямований на вивчення політики і досвіду цифрової трансформації у країнах ЄС, європейських практик у сфері цифровізації суспільства і бізнесу, розкриває особливості міграційної політики ЄС, цифрові рішення, що використовуються для міграційних процедур та протидії нелегальній міграції, переваги, можливості та ризики цифрової освіти, освітні цифрові технології і навички, рамки цифрових компетенцій. Навчання передбачає відвідування лекцій і практичних занять від викладачів проєкту DEMEu4U.
Для кого?
Взяти участь в програмі можуть здобувачі 1-4 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», 1 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» та аспіранти 1-3 року навчання усіх освітніх програм.
Результат
Учасники, що успішно завершать програму курсу, отримають сертифікат, який засвідчує участь у програмі за підтримки ЄС і можливість безкоштовної участі та публікації у збірнику матеріалів конференції «Цифрова економіка: глобальний вимір».
Читайте також
Кінець січня ознаменувався не тільки закінченням канікул, а візитом провідної ІТ компанії SoftServe до університету імені Альфреда Нобеля. Щорічно компанія вручає нагороди тим університетам, з якими вона плідно співпрацює щодо підготовки ІТ-фахівців. Другий рік поспіль ми отримали відзнаку «Educational Silver Partner 2024» і надзвичайно цим пишаємось! Проректор з розвитку технічних спеціальностей Віталій Зайцев, завідувачка кафедри […]
Запрошуємо на зустріч з практиками, які допоможуть розібратися в правилах комунікації на практичних кейсах, а також розібратися в VR/AR.
Університетська група Ковентрі продовжує допомагати Україні відновлюватися та будувати світле майбутнє.
Вони об’єднали зусилля з двома українськими університетами для підготовки медичних працівників та реабілітологів, а також для вивчення потенційних спільних дослідницьких проектів.
Найновіша ініціатива спрямована на розвиток партнерства у сфері гендерної рівності для збільшення представництва жінок на вищих керівних посадах у вищих навчальних закладах України.