Університет
Абітурієнти
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Інші
11.12.2024
1 хв. на читання

Проведено першу зустріч в рамках Школи грантрайтера 2025

4 грудня 2024 року в рамках “Школи грантрайтера 2025” відбулася перша зустріч, організована командою Центру грантових проєктів та Центру міжнародної діяльності та академічної мобільності у складі керівника Центру грантових проєктів Бондарович Г.Є. та експерта Центру міжнародної діяльності та академічної мобільності Карпенко В.С. В зустрічі взяли участь викладачі університету імені Альфреда Нобеля, які зацікавлені в розвитку […]
Проведено першу зустріч в рамках Школи грантрайтера 2025

4 грудня 2024 року в рамках “Школи грантрайтера 2025” відбулася перша зустріч, організована командою Центру грантових проєктів та Центру міжнародної діяльності та академічної мобільності у складі керівника Центру грантових проєктів Бондарович Г.Є. та експерта Центру міжнародної діяльності та академічної мобільності Карпенко В.С. В зустрічі взяли участь викладачі університету імені Альфреда Нобеля, які зацікавлені в розвитку грантової проєктної діяльності.

Мета зустрічі: презентація інструментів фінансової підтримки України Європейським Союзом, пріоритетні напрями та стратегії розвитку ЄС у контексті грантових проєктів, особливості підготовки аплікаційної заявки у 2025 році.

У першій частині зустрічі було презентовано міжнародні можливості для науковців, викладачів та співробітників університету від Комісії Європейського Союзу щодо проєктів індивідуальної мобільності та наукової співпраці, а також детально представлено інформацію щодо участі у програмі Erasmus+ напрям «Жан Моне» у сфері вищої освіти. Особливу увагу було приділено грантам для розвитку проєктів, спрямованих на покращення якості освіти, міжнародну інтеграцію та наукові дослідження.

Друга частина зустрічі була присвячена практичній частині, під час якої учасники дізналися про особливості заповнення та формування проєктної заявки на отримання гранту для реалізації проєктів у рамках програми Erasmus+ «Жан Моне Модуль» та «Жан Моне Кафедра».

Захід став важливою віхою в підтримці освітньої та наукової складової Університету імені Альфреда Нобеля, а також допоміг учасникам отримати корисні знання для успішного подання грантових заявок у 2025 році.

Друга зустріч в рамках “Школи грантрайтера 2025” відбудеться 15 січня 2025 року.

Дякуємо всім учасникам за активну участь!

Читайте також

Інформація про програму паралельних дипломів Університету Альфреда Нобеля та ISMA University of Applied Sciences. Програма доступна для студентів 2, 3, 4 курсів і магістратури. Отримайте європейський диплом разом із українським по паралельній спеціальності. Пропозиція для перших 10 студентів зі знижкою 10%.
Події
Програма подвійних дипломів Університету імені Альфреда Нобеля та ISMA University of Applied Sciences – твій шлях до європейської освіти та нових можливостей!

Отримай два дипломи – український та європейський – разом з програмою подвійних дипломів АНУ та ISMA!
Здобувай міжнародний досвід, нові знання та перспективи для кар’єри.
Поспішай подати заявку – кількість місць обмежена!

22.01.2025
1 хв. на читання
Рейтинг викладачів Університету імені Альфреда Нобеля
Інші
Результати опитування «Викладач очима здобувачів» за дисциплінами осіннього семестру 2024/2025 н.р.

У період з 02.12.2024 р. по 15.12.2024 р. за дисциплінами осіннього семестру 2024/2025 н.р. центром менеджменту та моніторингу якості освіти було проведено електронне опитування «Викладач очима здобувачів». Результати опитування такі: «Топ-10» викладачів Університету імені Альфреда Нобеля за результатами осіннього семестру 2024/2025 н.р. Викладачі кафедр, які набрали найбільшу кількість балів, порівняно з іншими викладачами тієї ж […]

22.01.2025
1 хв. на читання
DEMEu4U Jean Monnet
Інші
Презентація курсу «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід ЄС для України»

20 січня команда DEMEu4U за підтримки міжнародного відділу Університету ім. Альфреда Нобеля в рамках першого етапу роботи над проєктом провела презентацію курсу «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід ЄС для України» для усіх студентів, що виявили бажання стати слухачами. У презентації взяли участь викладачі проєкту: Модератором зустрічі виступила Карпенко Влада – перекладач Центру міжнародної діяльності та академічної […]

20.01.2025
1 хв. на читання