This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Jean Monnet ERASMUS+. Проєкт кафедри глобальної економіки EuСompet «Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці»
В липні 2024 року Єврокомісією було схвалено вже другу заявку кафедри глобальної економіки на участь в проєкті Еразмус+ «Модуль Жан Моне».
У 2024 році кафедра почне реалізовувати другий Міжнародний проєкт кафедри Еразмус+ Модуль Жан Моне “Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці” / ‘Europe’s Competitiveness in the New Global Economy’ № 101176059 – EuСompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCH.
Проєкт EuСompet покликаний сприяти досконалості у викладанні і наукових дослідженнях через вивчення шляхів забезпечення конкурентоспроможності Європи в новій глобальній економіці та зміцненню полюса європейських знань в Університеті імені Альфреда Нобеля.
Тривалість проєкту – три роки.
Пропонований проєкт EuСompet передбачає:
1. Запровадження навчального міждисциплінарного європознавчого курсу «Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці» для здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня 3-4 курсів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (україномовна та англомовна бакалаврські програми) та інших спеціальностей і інших категорій зацікавлених осіб;
2. Запровадження Європейських читань в Університеті імені Альфреда Нобеля з презентацією річного моніторингового звіту ‘’Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці’’;
3. Створення віртуального контенту панельних дискусій для професійного і науково-педагогічного стажування за програмою «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС в новій глобальній економіці».
Для кого: проєкт пропонується студентам, які навчаються на бакалаврському рівні освіти, 3-4 курсів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (україномовна та англомовна бакалаврські програми) та інших спеціальностей, а також для інших категорій зацікавлених осіб.
Після успішного опанування пропозицій міжнародного проєкту EuСompet усі учасники отримають відповідні сертифікати проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне» з визначенням кількості кредитів та годин навчання та/або професійного і науково-педагогічного стажування.
Команда проєкту
Світлана Федулова
керівник проєкту EuСompet, завідувач кафедри глобальної економіки, д-р екон. наук, проф. академік АЕНУ
Анатолій Задоя
радник керівника проєкту EuСompet, професор кафедри глобальної економіки, д-р екон. наук, проф. академік АЕНУ
Аліса Магдіч
старший експерт/дослідник проєкту EuСompet, професор кафедри глобальної економіки, канд. екон. наук, доцент
Олександр Задоя
старший експерт/дослідник проєкту EuСompet, доцент кафедри глобальної економіки, канд. екон. наук, доцент
Руслан Ключник
старший експерт/дослідник проєкту EuСompet, доцент кафедри глобальної економіки, канд. політ. наук, доцент
Ельвіна Лимонова
старший експерт/дослідник проєкту EuСompet, доцент кафедри глобальної економіки, канд. екон. наук, доцент
Читайте також
Запрошуємо на вебінар «Український досвід психологічної та фізичної реабілітації». Спікер: Вікторія Антонюк Дата: 05.12.24 о 15.30 Zoom: https://us02web.zoom.us/j/81465160498
Запрошуємо здобувачів пройти опитування «Викладач очима здобувачів» за дисциплінами осіннього семестру 2024-2025. Шановні здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти, з метою дотримання процедури внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності в Університеті у період з 02 грудня по 16 грудня 2024 року, запрошуємо Вас пройти опитування «Викладач очима здобувачів» за дисциплінами осіннього семестру 2024-2025 навчального року в особистому кабінеті здобувача на сайті study.duan.edu.ua (Розділ «Опитування»).
25–26 листопада 2024 року кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля організувала визначну подію – XXXVII міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених і студентів «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях». Матеріали конференції (том 1) Матеріали конференції (том 2) Пленарне засідання конференції стало яскравим прикладом того, що наукова діяльність молодих вчених і здобувачів може стати інструментом, який допоможе суспільству зрозуміти […]