Тижні менеджменту відкрито

Сьогодні «Тижні менеджменту» відкрив цікавий, досвідчений спікер Юрій Фридман, ментор, Бізнес коуч, Модератор, Громадський діяч, керуючий партнер та СЕО Міжнародної школи бізнесу Університету імені Альфреда Нобеля, доктор бізнес-адміністрування, бізнес-коуч РСС ICF з темою: «Чому ми часто не досягаємо цілей?»
Відчувалася легка, дружня атмосфера. Зустріч розпочалася з питання від спікера: Як ставити цілі? Відповіді здобувачів вразили Юрія.
Здобувачі 1 і 2 курсу з цікавістю слухали Юрія і ставили запитання.
Юрій розповів про те як ставити цілі, які є методи постановки цілей, розказав про причини невдачі за версіями співробітника та керівника, розповів про побічні досягнення цілей, розповів про силу звички, надав цікаві книги, які варто почитати здобувачам.
Крім того, Юрій показав студентам як важливо дотримуватися таймінгу і що навіть люди з бізнесу роблять помилки.



Велику перевагу одержує той, хто досить рано зробив помилки, на яких можна вчитися.
Вінстон Черчиль
Це тільки почато. Далі буде…
Читайте також

Безпілотні літальні апарати пройшли шлях від простих прототипів до високотехнологічних автономних систем, що формують нову реальність у військовій, науковій та цивільній сферах.
Освітня програма “Інжиніринг безпілотних систем” відкриває можливість не лише вивчати історію дронів, а й стати частиною їхнього майбутнього розвитку. Як тобі такий варіант?

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля розпочинає підготовку другого тому колективної наукової монографії «Європейська безпека: забезпечення конкурентоспроможності ЄС» Монографія буде видана в рамках кафедральної наукової теми: «Економічна взаємозалежність країн, колективна безпека та глобалізаційні явища в ХХІ столітті» (державний реєстраційний номер: 0123U104208), і стане продовженням першого тому, який викликав чималий науковий інтерес серед дослідників міжнародної […]

Завершилося підвищення кваліфікації за програмою «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти: бізнес у XXI столітті: 2.0». Програму реалізовано в межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» № 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH Як і торік, підвищення кваліфікації проводилося у форматі дев’яти вебінарів, які були об’єднані у […]