Університет імені Альфреда Нобеля вперше в рейтингу WURI – Топ-100 у двох категоріях


Університет імені Альфреда Нобеля вперше в глобальному рейтингу WURI 2025 (World’s Universities with Real Impact) — престижному міжнародному рейтингу інноваційності та практичної ефективності університетів у світі. Цей рейтинг оцінює навчальні заклади не лише за академічними досягненнями, а насамперед за реальним впливом на суспільство, економіку та майбутнє студентів.
За результатами WURI 2025 року Університет посів 35 місце у категорії “Підприємницький рух” та 67 місце у категорії “Розвиток і застосування технологій”. Експертна комісія високо відзначила внесок Університету імені Альфреда Нобеля у формуванні підприємницької екосистеми, в тому числі розвиток стартапів, підтримка студентських ініціатив, курси з підприємництва та заохочення креативного мислення. У межах другої категорії було відзначено стратегічний підхід Університету до впровадження цифрових технологій та штучного інтелекту в освіту, інтеграцію ІТ-рішень у навчальний процес, а також підготовку студентів до викликів і можливостей цифрової трансформації.
WURI орієнтований на реальний внесок університетів у вирішення глобальних викликів, створення соціальних інновацій та впровадження підприємницьких і технологічних підходів у навчальний процес.
Пишаємось тим, що Університет імені Альфреда Нобеля представляє Україну в новітніх світових рейтингах!
#WURI2025 #WorldRanking #технології #інновації #підприємництво
Читайте також

Університет провів опитування «Викладач очима здобувачів», щоб визначити найкращих викладачів та кафедри, які надихають студентів і будують якісну освітню атмосферу.

На сайті Університету оприлюднено нову редакцію Публічного договору про надання освітніх послуг. Також опубліковано наказ про внесення змін, у якому зазначено перелік оновлень. 💡 Суттєвих змін для студентів немає, усе залишається звичним. 📄 Ознайомитися з договором 📌 Наказ про зміни (PDF)

У 2025 році Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №10399 у першому читанні, який передбачає, що студенти-бюджетники будуть зобов’язані відпрацювати щонайменше два роки за направленням держави після закінчення навчання, або ж повністю компенсувати витрати на своє навчання у разі відмови чи невиконання умов, що перетворює “безкоштовне” навчання на контракт з державою із чіткими вимогами та санкціями, на відміну від контрактної освіти у приватних університетах, яка пропонує більше свободи та гарантій працевлаштування.