Університет
Абітурієнтам
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Досягнення
30.05.2025
1 хв. на читання

Університет майбутнього серед творців нової освітньої реальності України

Університет імені Альфреда Нобеля став активним учасником конференції «Освіта нової України», що обговорювала ключові трансформації в українській освітній системі та зміцнила міжнародне партнерство, зокрема з Coventry University.
Університет майбутнього серед творців нової освітньої реальності України

27 травня команда Університету імені Альфреда Нобеля взяла участь у знаковій події — конференції «Освіта нової України», що відбулася під егідою Офісу Президента України у Києві. Цей захід став центральною платформою для обговорення трансформацій, які вже сьогодні змінюють українську освіту — від вибору та інфраструктури до змісту і безпеки.

💡 Серед спікерів — Голова Верховної Ради, Прем’єр-міністр, Міністри уряду, Світовий банк, міжнародні партнери та лідери думок. Ми горді бути серед тих, хто творить нову освітню екосистему.

🌍 Особлива увага — розширенню партнерства з Coventry University (UK). Університет імені Альфреда Нобеля разом з КНУБА та Coventry University формують нову модель міжнародної взаємодії в освіті, яка працює — вже сьогодні. Під час панелі, присвяченої подвійним дипломам, нашу програму “City Management” неодноразово згадували як успішний кейс Twinning. Результат — меморандум про співпрацю на 5 років та нові можливості для студентів.

🤝 Ми вдячні:

  • Серу Кіарану Девайну — заступнику віцеканцлера з міжнародних зв’язків, Coventry University
  • Річарду Томлінзу — регіональному директору Coventry University у Великій Британії та Європі
  • Чарльзу Кормаку — голові Cormack Consultancy Group, ініціатору програми Twinning
  • Олександру Смірнову — координатору Twinning в Україні
  • Олексію Дніпрову — ректору КНУБА, нашому партнеру у спільних проєктах

📌 За підтримки програми Twinning вже сьогодні відкрита можливість для 15 студентів навчатися за грантової підтримки на магістратурі з City Management. Це — конкретний результат міжнародного партнерства та стратегічної співпраці.

🏅 Пишаємося, що команда Університету — ректор Сергій Холод, проректорка Вікторія Соколова та гарант програми Володимир Момот — отримали офіційну подяку від Coventry University та Cormack Consultancy Group за значний внесок у реалізацію Twinning та підтримку освіти в Україні.

📌 Ми вдячні за відкритий діалог і лідерство:

  • Оксену Лісовому, Міністру освіти і науки України
  • Михайлу Федорову, Віцепрем’єр-міністру з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій
  • Руслану Стефанчуку, Голові Верховної Ради України
  • Денису Шмигалю, Прем’єр-міністру України
  • Ользі Будник, Радниці-уповноваженій Президента з питань Фонду Президента України
  • партнерам зі Світового банку та British Council Ukraine

💪 Університет імені Альфреда Нобеля — є частиною нової моделі освіти України, де партнери, уряд, бізнес і студенти працюють в одному напрямку: будувати майбутнє тут і зараз.

Читайте також

Університет імені Альфреда Нобеля вперше в рейтингу WURI – Топ-100 у двох категоріях
Новини
Університет імені Альфреда Нобеля вперше в рейтингу WURI – Топ-100 у двох категоріях

Університет імені Альфреда Нобеля вперше в глобальному рейтингу WURI 2025 (World’s Universities with Real Impact) — престижному міжнародному рейтингу інноваційності та практичної ефективності університетів у світі. Цей рейтинг оцінює навчальні заклади не лише за академічними досягненнями, а насамперед за реальним впливом на суспільство, економіку та майбутнє студентів. За результатами WURI 2025 року Університет посів 35 […]

15.07.2025
1 хв. на читання
Групове фото студентів перед будівлею театру імені Альфреда, з написом "Викладачі, що надихають: топ оцима студентів" на передньому плані.
Статті
Викладачі, що надихають: топ очима студентів

Університет провів опитування «Викладач очима здобувачів», щоб визначити найкращих викладачів та кафедри, які надихають студентів і будують якісну освітню атмосферу.

15.07.2025
3 хв. на читання
Банер для новини: Оновлення публічного договору
Інші
Оновлення публічного договору — зверніть увагу!

На сайті Університету оприлюднено нову редакцію Публічного договору про надання освітніх послуг. Також опубліковано наказ про внесення змін, у якому зазначено перелік оновлень. 💡 Суттєвих змін для студентів немає, усе залишається звичним. 📄 Ознайомитися з договором 📌 Наказ про зміни (PDF)

14.07.2025
1 хв. на читання
Університет імені Альфреда Нобеля
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.