Як триває реалізація проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU?


В рамках проєкту EuSANU триває підвищення кваліфікації за програмою “Економічна взаємозалежність країн та військові конфлікти Бізнес у XXI столітті: 2.0”
Слухачі успішно завершили вивчення першого модуля і перейшли до другого, у рамках якого досліджують питання відносин між Європейським Союзом та США: розуміння майбутнього бачення у світлі нової системи європейської безпеки”.
Актуальність цієї проблематики є безсумнівною у контексті останніх подій та кризових моментів у відносинах між новою американською адміністрацією та владою європейських країн.
Програма підвищення кваліфікації відзначилася особливою подією – запрошений спікер, проф. Гаврилюк Олег, поділився своїм баченням на тему «Глобальні бізнес-ризики 2025 та напрями їх мінімізації». Лекція викликала живий інтерес серед учасників заходу: аналітики та представники бізнес-середовища, науковці, вчителі, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, співробітники служб безпеки та інші учасники, активно ставили запитання та обговорювали представлені ідеї.
Щиро вдячні спікеру О. Гаврилюку за відданість науковому співробітництву!
Здобувачі спеціальностей “Міжнародні економічні відносини”, “Менеджмент”, “Готельно-ресторанна справа”, “Психологія” також перейшли до вивчення другого модулю дисципліни “Архітектура європейської безпеки: нові виклики та загрози”. У рамках модуля триває виконання індивідуальних завдань та дослідження особливостей взаємодії Європи та США у контексті глобальних викликів
Спікером другого модулю міждисциплінарного курсу і програми підвищення кваліфікації, що реалізуються в рамках виконання міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU, є кандидат політичних наук, доцент кафедри глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля Руслан Ключник.
Читайте також

Запрошуємо долучитися колег, студентів та всіх зацікавлених програмами стажування у Франції 17 квітня о 13.00 – 15.00 долучитись до брифінгу щодо досвіду професійних стажувань викладачів та студентів кафедри психології та педагогіки у Франції у цьому році “Психологічна реабілітація. Французький досвід” Захід відбудеться у змішаному форматі: наживо у fusion room (корпус А, 1й поверх) та в Zoom за покликанням.

Університет імені Альфреда Нобеля в співпраці з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані радий оголосити про початок проєкту спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL) «Глобальні виклики: минуле, сьогодення та майбутнє». Ця ініціатива, спрямована на сприяння міжкультурному розумінню та глобальній компетентності серед студентів, офіційно розпочалася 17 березня та триватиме до 2 травня 2025 р. У проєкті беруть участь […]

1 квітня 2025 року студентам третього курсу англомовної програми «Міжнародні економічні відносини» було представлено курс «Europe’s Competitiveness in the New Global Economy», який буде викладатись в межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module. Зазначений курс складається з шести модулів, зосереджених на вивченні та дослідженні дев’яти ключових драйверів Стратегії конкурентоспроможності ЄС до 2030 року. Студенти не […]