This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Як йде стажування за першою дискусійною панеллю «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в LAB-IRS в рамках міжнародного проекту EuCompet Еразмус+ Модуль Жан Моне?
В останні передсвяткові Різдвяні дні кафедра глобальної економіки звітує про успішне продовження реалізації міжнародного проекту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH, а саме про завершення першої дискусійної панелі «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в рамках заходів щодо проведення професійного та науково-педагогічне стажування в лабораторії міжнародного регіонознавства (LAB-IRS) «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС в новій глобальній економіці».
Перша дискусійна панель проводилася з 11 листопада 2024 року по 16 грудня 2024 року. На цьому етапі слухачам були запропоновані на розгляд теми, які дозволяли краще та глибше ознайомитися з основними аспектами реалізації «чотирьох свобод» в ЄС: вільний рух товарів, вільний рух послуг, вільний рух капіталу, вільний рух робочої сили. Лекторами виступили досвідчені фахівці кафедри, а саме:
– професор, доктор економічних наук А.О. Задоя ознайомив учасників з сучасним станом та перспективами конкурентоспроможності ЄС в розрізі адаптації єдиного ринку до нових реалій;
– доцент, кандидат економічних наук О.А. Задоя приділив увагу огляду та аналізу структури європейських приватних внутрішніх інвестицій, основним напрямкам державних інвестицій та шляхам підвищення ефективності інвестиційної діяльності ЄС в цілому;
– доцент, кандидат економічних наук Е.М. Лимонова висвітлила проблеми та фактори подальшого розвитку ринку праці ЄС, а також проаналізувала можливі кроки післявоєнного відновлення ринку праці України в контексті використання досвіду країн Європи.
Кожен вебінар викликав достатньо жвавий інтерес у поважних слухачів. В цілому можливістю підвищити свою кваліфікацію скористалися близько 300 осіб, в тому числі й з європейських країн. Дискусія та обговорення носили також і науковий характер: велика кількість учасників з педагогічних та наукових кіл обмінювалися думками та своїми напрацюваннями в напрямках досліджень доповідачів.
Високий рівень зацікавленості аудиторії слухачів вказує на актуальність заявленої теми стажування. Кафедра глобальної економіки наразі продовжує проведення заходів в рамках реалізації міжнародного проекту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH і відкрита для співпраці з іншими закладами та організаціями задля покращення обізнаності та кваліфікації представників різних верств населення щодо можливостей та викликів на шляху розвитку ЄС, в тому числі і євроінтеграційних прагнень України.
Читайте також
Кінець січня ознаменувався не тільки закінченням канікул, а візитом провідної ІТ компанії SoftServe до університету імені Альфреда Нобеля. Щорічно компанія вручає нагороди тим університетам, з якими вона плідно співпрацює щодо підготовки ІТ-фахівців. Другий рік поспіль ми отримали відзнаку «Educational Silver Partner 2024» і надзвичайно цим пишаємось! Проректор з розвитку технічних спеціальностей Віталій Зайцев, завідувачка кафедри […]
Запрошуємо на зустріч з практиками, які допоможуть розібратися в правилах комунікації на практичних кейсах, а також розібратися в VR/AR.
Університетська група Ковентрі продовжує допомагати Україні відновлюватися та будувати світле майбутнє.
Вони об’єднали зусилля з двома українськими університетами для підготовки медичних працівників та реабілітологів, а також для вивчення потенційних спільних дослідницьких проектів.
Найновіша ініціатива спрямована на розвиток партнерства у сфері гендерної рівності для збільшення представництва жінок на вищих керівних посадах у вищих навчальних закладах України.