This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Європейські читання 2024: крута можливість кинути собі виклик та посприяти змінам!
З 03 по 06 грудня 2024 року кафедра глобальної економіки та Лабораторія міжнародного регіонознавства знову об’єднали досвідчених спікерів – представників роботодавців, науковців, представників різних рівнів освіти та громадянського суспільства і молодих учених разом зі студентами спеціальності Міжнародні економічні відносини, організувавши яскраву подію – «Європейські читання 2024»! Цей захід пройшов в Університеті імені Альфреда Нобеля в рамках міжнародного проєкту EuCompet Еразмус+ Модуль Жан Моне.
В рамках заходу було організовано дискусійні панелі, на яких студенти представили цікаві доповіді про майбутнє Європи та ключові напрямки її розвитку. Одна з найбільш обговорюваних тем стала конкурентоспроможність Європейського союзу, яка викликала живе обговорення. У дискусію активно включилися не тільки студенти, але і викладачі кафедри, створюючи атмосферу справжнього інтелектуального обміну!
Центральним заходом «Європейських читань 2024» стала менторська панель, на якій виступили спеціалісти міжнародного рівня з багатим практичним та науковим досвідом.
Ірина Петришина, засновниця консалтингової компанії «Export Drive», керівник відділу експорту ТД «Фреш Маркет», розповіла про масштабування нових ринків Європи, що викликало шквал питань щодо можливостей, методів та інструментів виходу українських виробників на міжнародний ринок.
Phan Minh Duc, Dinh Thu Ha та Bui Thi Tien, науковці із В’єтнаму, представили програму переходу до сталого енергетичного розвитку В’єтнаму, яка може стати одним із напрямків розвитку і для України.
Кирило Рязяпов, кандидат економічних наук, директор ТОВ «Сателіт Мотор», докладно продемонстрував можливі варіанти розвитку регіональних автотранспортних ринків України в умовах кліматично-нейтральної економіки. Доповідь викликала велику дискусію серед менторів, студентів та викладачів щодо труднощів і перепон на шляху розширення українського ринку автомобілів.
Олексій Бецький, директор ТОВ «Шевелл», поділився секретами особливостей переговорів в африканських та європейських країнах. Він не тільки розповів про труднощі міжнародних переговорів, а й показав способи їх подолання.
Наталія Грущинська, доктор економічних наук, професор кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу і туризму Національного авіаційного університету, у своїй доповіді представила як змінилася конкурентоспроможність країн за роки їх членства в Європейському Союзі.
Завершальним етапом стала презентація річного моніторингового звіту «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці». Цей звіт є важливим аналітичним інструментом, в який увійшли наукові праці студентів і який дозволяє не тільки оцінити поточні виклики та перспективи для України, але й визначити ключові напрямки інтеграції в європейський економічний простір.
Ми віримо, що «Європейські читання» стануть прекрасною традицією в Університеті імені Альфреда Нобеля! Майбутня Європа та Україна створюються тут і зараз! До зустрічі!
Читайте також
Завершено черговий цикл викладання навчальних курсів з євроінтеграційної тематики за проєктом Еразмус+ Модуль Жан Моне «Стратегії ЄС щодо конкурентоспроможності, зростання та добробуту для викладання на освітніх програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля» для студентів спеціальності «Маркетинг». Вітаємо студентів, які продемонстрували найкращі результати й отримали сертифікати про успішне опанування курсів за міжнародним проєктом: Володимира Долгова, Дарію […]
У 2023 році в рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях»№ 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH при кафедрі глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля була створена Лабораторія міжнародного регіонознавства. З того часу вона стала своєрідним центром дослідження економік країн світу, які проводяться викладачами кафедри. До цього процесу також […]
Університет імені Альфреда Нобеля виступає партнером престижного міжнародного семінару IEEE MetroAeroSpace у Неаполі.
Захід об’єднає провідних експертів для обговорення інновацій у сфері аерокосмічних технологій.