Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти

6 листопада 2024 р. відбулось засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти, до складу якого входять представники освітніх програм всіх рівнів вищої освіти. На засідання були запрошені фахівці ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля», які презентували широкий спектр міжнародних можливостей для здобувачів.
Захід почався з проходження квізу про програму Еразмус+. Фахівець відділу маркетингу Наливайко М. запропонувала членам Студоб’єднання дати короткі відповіді на ключові питання стосовно участі у програмі, її ключових правил та вимог. Обізнані учасники, які стали переможцями, отримали призи – брендові сувеніри.
Директорка департаменту міжнародної діяльності Шпак Н.А., керівник центру міжнародної діяльності та академічної мобільності Кирпа Д.В. надали детальну інформацію про можливості участі у міжнародних програмах, проєктах та стажуваннях.
На засіданні було розглянуто низку питань, а саме:
- Що таке Еразмус+ та як взяти участь у такій програмі?
- Що таке навчальна мобільність?
- Що таке інтернаціоналізація вищої освіти і для чого вона потрібна?
- Як взяти участь у програмі для молодих підприємців?





Інформація викликала багато питань з боку учасників. Центр менеджменту і моніторингу якості освіти щиро вдячний щиро вдячний гостям за вельми цікавий і змістовний контент та членам Студентського об’єднання з якості вищої освіти за активну участь.
Читайте також

Шановні студенти, викладачі та співробітники! Університет імені Альфреда Нобеля має честь запросити вас взяти участь в онлайн-конференції, присвяченій 12-й річниці проголошення Декларації про мир у всьому світі HWPL. Цей важливий захід організовує міжнародна миротворча організація HWPL, що зареєстрована при Департаменті глобальних комунікацій та ЕКОСОР ООН. Конференція стане частиною серії глобальних заходів, що проходять у травні-червні […]

Психолог — це фахівець, який допомагає розібратися у власних емоціях, поведінці та стосунках, надаючи підтримку і навчаючи інструментам для покращення психологічного стану та особистісного розвитку.

21 травня 2025 року у форматі Zoom відбувся майстер-клас «Академічна доброчесність: ключ до наукової та педагогічної етики» для аспірантів і викладачів університету. Спікерка Ольга Лебідь зосередила увагу на ключових аспектах академічної доброчесності у викладанні та науковій діяльності. Програма майстер-класу включала: Майстер-клас викликав значний інтерес у учасників, і всі активно долучалися до виконання вправ та обговорення […]