Університет
Події
27.06.2024
2 хв. на читання

Антифорум для волонтерів «Мрій! Досягай! Перемагай!»

😉 Тобі 18-25 років? Шукаєш нові можливості для саморозвитку та нетворкінгу у всеукраїнському волонтерському русі?
Антифорум для волонтерів «Мрій! Досягай! Перемагай!»

Бери участь в Антифорумі для волонтерів «Мрій! Досягай! Перемагай!» від Координаційного центру «Сила молоді» Української академії лідерства!

На тебе чекатимуть:

✔️ знайомства з громадськими та благодійними організаціями у форматі гри;

✔️ командні завдання, що прокачають твої лідерські навички;

✔️ подарунки для найактивніших учасників;

✔️ нетворкінг та безліч можливостей для волонтерства.

Коли? 6-7 липня

📍Де? м. Київ, офлайн

Не гай часу — заповнюй анкету зараз! І пам’ятай: кожне завтра розпочинається вже сьогодні!

Захід організовує ГО «Українська академія лідерства» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обовʼязково відображає погляди USAID або уряду США.