This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Можливості програми “Google Cloud: впевнений старт кар’єри” для здобувачів освіти та науково-педагогічних, педагогічних працівників від компанії Google
Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Google продовжують активно працювати над створенням нових можливостей для підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників. Також вони сприяють розвитку співпраці між закладами фахової передвищої та вищої освіти України і потенційними роботодавцями.
З 12 серпня 2024 року розпочато реєстрацію на безкоштовну програму “Google Cloud: впевнений старт кар’єри”. Вона спрямована на розвиток навичок у сфері хмарних технологій і доступна для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, а також для педагогічних і науково-педагогічних працівників. Програма стартує не пізніше 17 вересня 2024 року та включає такі напрями:
- Google Cloud Digital Leader: базове розуміння хмарних концепцій та можливостей Google Cloud для гуманітарних спеціальностей.
- Google Cloud Engineering: глибоке вивчення хмарної інфраструктури з підготовкою до професій хмарного або DevOps інженера.
- Google Cloud Data Analytics: аналіз і обробка даних у хмарі.
- Google Cloud Computing Foundations: технічний фундамент у хмарних обчисленнях.
- Google Cloud Cybersecurity: захист хмарних середовищ від загроз.
- Google Cloud GenAI: генеративний штучний інтелект та його застосування.
У рамках програми учасники отримають:
- Безкоштовний доступ до платформи Google Cloud Skills Boost: Вона містить онлайн-курси за вказаними напрямами. Курси проводяться англійською мовою, тому учасникам необхідно володіти базовим рівнем англійської або використовувати допоміжні засоби для перекладу.
- Серію україномовних вебінарів від провідних спеціалістів Google та експертів української IT-сфери.
- Можливість отримати цифровий сертифікат Google Cloud та інші нагороди від Google.
Програма вже пройшла пілотну апробацію навесні 2024 року за участі п’ятьох українських університетів:
- Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
- Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
- Національний університет “Львівська політехніка”
- Національний університет “Чернігівська політехніка”
- Сумський державний університет
Як зареєструватися:
Зареєструватися для участі в програмі можна за цим посиланням. Після реєстрації ви отримаєте лист-підтвердження від команди програми з подальшими інструкціями щодо отримання доступу до платформи та участі в заходах від експертів Google.
Читайте також
В останні передсвяткові Різдвяні дні кафедра глобальної економіки звітує про успішне продовження реалізації міжнародного проекту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH, а саме про завершення першої дискусійної панелі «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в рамках заходів щодо проведення професійного та науково-педагогічне стажування в лабораторії міжнародного регіонознавства (LAB-IRS) «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС […]
За останні кілька років світ докорінно змінився, що дає підставу говорити про нові геостратегічні реалії. Вони не тільки відкривають грандіозні можливості для людства, але й несуть у собі суттєві загрози безпеці. Міжнародні інституції, які створювалися заради забезпечення стійкого миру у світі, виявилися багато у чому безсилими перед новими викликами. Тому потрібно не просто удосконалювати існуючі […]
Вітаємо переможців у конкурсі з розв’язання бізнес-кейсів англійською мовою, який відбувся 27 листопада 2024 р. за ініціативи кафедри іноземних мов і вже став традиційним заходом в Університеті імені Альфреда Нобеля! Цей конкурс дає змогу перевірити свої здібності в англомовній комунікації, командній роботі, знання бізнес-концепцій, креативність, вміння відстоювати свою позицію, аргументувати й ефективно просувати свої ідеї. […]