This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Студентам представлено оновлений курс «Стратегічні ініціативи ЄС» у контексті післявоєнного відновлення України
Триває третій рік реалізації проєкту кафедри міжнародного маркетингу за напрямом Модуль Жан Моне «Стратегії Європейського Союзу щодо зростання, конкурентоспроможності й добробуту – викладання на освітніх програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля».
В рамках проєкту професор Ірина Тараненко запропонувала студентам 4 курсу спеціальності «Маркетинг» кардинально оновлений курс «Стратегічні ініціативи ЄС». В лекціях не тільки було показано значущість розробки та імплементації стратегій ЄС, спадкоємність Лісабонської стратегії, Стратегії ЄС «Європа 2020» і Стратегічного порядку денного ЄС на 2019-2024 роки, але на базі результатів наукових досліджень підбито підсумки п’ятирічного інституційного циклу стратегічного планування в ЄС та виконання цілей і завдань, поставлених до 2024 року. Також студенти дізналися про основні положення нового Стратегічного порядку денного ЄС на 2025-2029 роки у контексті довгострокової конкурентоспроможності ЄС та перспектив сталого зростання після 2030 року.
Було розглянуто принципи, складові та етапи стратегічного планування та програмування в ЄС. Під час ознайомлення з Планом відновлення Європи Next Generation EU особливу увагу було приділено заходам, спрямованим на всебічну підтримку України та її інтеграцію до реалізації стратегічних ініціатив Європейського Союзу. Під час дискусії на практичних заняттях було обговорено можливості використання досвіду стратегічного планування та відновлення економіки ЄС для післявоєнного розвитку України.
Студенти висловили свою думку стосовно того, які інструменти стратегічного планування ЄС доцільно використати для перегляду і удосконалення Національної стратегії економічного розвитку України до 2030 року та беззаперечно погодилися з тим, що досвід стратегічного планування в ЄС має виключно важливе соціально-економічне та інноваційне значення для повоєнної розбудови України.
Читайте також
В останні передсвяткові Різдвяні дні кафедра глобальної економіки звітує про успішне продовження реалізації міжнародного проекту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH, а саме про завершення першої дискусійної панелі «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в рамках заходів щодо проведення професійного та науково-педагогічне стажування в лабораторії міжнародного регіонознавства (LAB-IRS) «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС […]
За останні кілька років світ докорінно змінився, що дає підставу говорити про нові геостратегічні реалії. Вони не тільки відкривають грандіозні можливості для людства, але й несуть у собі суттєві загрози безпеці. Міжнародні інституції, які створювалися заради забезпечення стійкого миру у світі, виявилися багато у чому безсилими перед новими викликами. Тому потрібно не просто удосконалювати існуючі […]
Вітаємо переможців у конкурсі з розв’язання бізнес-кейсів англійською мовою, який відбувся 27 листопада 2024 р. за ініціативи кафедри іноземних мов і вже став традиційним заходом в Університеті імені Альфреда Нобеля! Цей конкурс дає змогу перевірити свої здібності в англомовній комунікації, командній роботі, знання бізнес-концепцій, креативність, вміння відстоювати свою позицію, аргументувати й ефективно просувати свої ідеї. […]