This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Студентам представлено оновлений курс «Стратегічні ініціативи ЄС» у контексті післявоєнного відновлення України
Триває третій рік реалізації проєкту кафедри міжнародного маркетингу за напрямом Модуль Жан Моне «Стратегії Європейського Союзу щодо зростання, конкурентоспроможності й добробуту – викладання на освітніх програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля».
В рамках проєкту професор Ірина Тараненко запропонувала студентам 4 курсу спеціальності «Маркетинг» кардинально оновлений курс «Стратегічні ініціативи ЄС». В лекціях не тільки було показано значущість розробки та імплементації стратегій ЄС, спадкоємність Лісабонської стратегії, Стратегії ЄС «Європа 2020» і Стратегічного порядку денного ЄС на 2019-2024 роки, але на базі результатів наукових досліджень підбито підсумки п’ятирічного інституційного циклу стратегічного планування в ЄС та виконання цілей і завдань, поставлених до 2024 року. Також студенти дізналися про основні положення нового Стратегічного порядку денного ЄС на 2025-2029 роки у контексті довгострокової конкурентоспроможності ЄС та перспектив сталого зростання після 2030 року.
Було розглянуто принципи, складові та етапи стратегічного планування та програмування в ЄС. Під час ознайомлення з Планом відновлення Європи Next Generation EU особливу увагу було приділено заходам, спрямованим на всебічну підтримку України та її інтеграцію до реалізації стратегічних ініціатив Європейського Союзу. Під час дискусії на практичних заняттях було обговорено можливості використання досвіду стратегічного планування та відновлення економіки ЄС для післявоєнного розвитку України.
Студенти висловили свою думку стосовно того, які інструменти стратегічного планування ЄС доцільно використати для перегляду і удосконалення Національної стратегії економічного розвитку України до 2030 року та беззаперечно погодилися з тим, що досвід стратегічного планування в ЄС має виключно важливе соціально-економічне та інноваційне значення для повоєнної розбудови України.
Читайте також
Завершено черговий цикл викладання навчальних курсів з євроінтеграційної тематики за проєктом Еразмус+ Модуль Жан Моне «Стратегії ЄС щодо конкурентоспроможності, зростання та добробуту для викладання на освітніх програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля» для студентів спеціальності «Маркетинг». Вітаємо студентів, які продемонстрували найкращі результати й отримали сертифікати про успішне опанування курсів за міжнародним проєктом: Володимира Долгова, Дарію […]
У 2023 році в рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях»№ 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH при кафедрі глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля була створена Лабораторія міжнародного регіонознавства. З того часу вона стала своєрідним центром дослідження економік країн світу, які проводяться викладачами кафедри. До цього процесу також […]
Університет імені Альфреда Нобеля виступає партнером престижного міжнародного семінару IEEE MetroAeroSpace у Неаполі.
Захід об’єднає провідних експертів для обговорення інновацій у сфері аерокосмічних технологій.