Лекція «Гонка за ефективністю: як AI впливає на майбутні професії та бізнес»
Ви дізнаєтесь, як AI підвищує ефективність, які тренди впровадження автоматизації вже помітні на світових ринках, а також отримаєте практичні кейси для розвитку своєї діяльності.

8 жовтня 2024 р. відбулась відкрита лекція за темою: «Гонка за ефективністю: як AI впливає на майбутні професії та бізнес». Спікером був підприємець із досвідом ведення бізнесів в онлайн та офлайн нішах – Микола Шевцов, практик з впровадження автоматизацій із використанням штучного інтелекту для підвищення ефективності.
У сучасному світі штучний інтелект стає важливим інструментом для досягнення успіху, як для окремих професіоналів, так і для цілих організацій. На лекції Микола Шевцов розповів про актуальні можливості використання AI та поділився своїм практичним досвідом щодо того, як впровадження новітніх технологій може змінити майбутнє бізнесу та професійної діяльності.
На зустрічі було розглянуто низку питань, а саме:
- Які є способи підвищення ефективності з AI?
- Як AI вплине на професії та бізнес?
- Тренди та закономірності які вже простежуються на західних та східних ринках.
- Як побудувати собі впевнене майбутнє з AI?
- Кейси та приклади робочих інструментів для ефективності роботи з AI.
Інформація викликала жваву дискусію з боку учасників. Центр менеджменту і моніторингу якості освіти щиро вдячний щиро вдячний Шевцову М. за вельми цікавий і змістовний контент та учасникам заходу за активну участь.
Читайте також

На сайті Університету оприлюднено нову редакцію Публічного договору про надання освітніх послуг. Також опубліковано наказ про внесення змін, у якому зазначено перелік оновлень. 💡 Суттєвих змін для студентів немає, усе залишається звичним. 📄 Ознайомитися з договором 📌 Наказ про зміни (PDF)

У 2025 році Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №10399 у першому читанні, який передбачає, що студенти-бюджетники будуть зобов’язані відпрацювати щонайменше два роки за направленням держави після закінчення навчання, або ж повністю компенсувати витрати на своє навчання у разі відмови чи невиконання умов, що перетворює “безкоштовне” навчання на контракт з державою із чіткими вимогами та санкціями, на відміну від контрактної освіти у приватних університетах, яка пропонує більше свободи та гарантій працевлаштування.

Це не просто випускний. Це — символ Коли Бахмут охопили бойові дії, тисячі родин були змушені залишити рідне місто. Але навіть у розлуці з домом, у невизначеності та викликах війни, життя не зупиняється. Діти дорослішають, мріють, складають іспити. І святкують свій випускний. Другий рік поспіль Університет імені Альфреда Нобеля з гордістю приймає у своїх стінах […]