Реєстрація на професійне і науково-педагогічне стажування

Розпочато реєстрацію на професійне і науково-педагогічне стажування в Лабораторії міжнародного регіонознавства за програмою «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС в новій глобальній економіці» в рамках реалізації проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuCompet.

В рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuCompet «Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці» запрошуємо на професійне і науково-педагогічне стажування за програмою «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС в новій глобальній економіці» в Лабораторії міжнародного регіонознавства.
В рамках стажування будуть працювати три дискусійні панелі:
- Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності;
- Нова глобальна економіка чистої енергії;
- Сильніша цифрова промислова Європа.
У програмі можуть брати участь:
- педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти;
- науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти;
- наукові працівники в установах НАН України;
- представники державних органів влади України та органів місцевого самоврядування;
- співробітники служби безпеки України, правоохоронних органів;
- представники європейської та української громадськості;
- інші зацікавлені особи.
Термін підвищення кваліфікації: 11 листопада 2024 року – 24 лютого 2025 року.
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна (платформа ZOOM), цикл із 12 вебінарів.
Кожен учасник програми після її завершення отримає сертифікат про проходження професійного і науково-педагогічного стажування обсягом 90 годин / 3 кредити ЄКТС.
Для всіх зареєстрованих учасників програми стажування участь є безкоштовною за співфінансування Європейським Союзом.
Реєстрація відбуватиметься з 1 листопада 2024 року по 6 листопада 2024 року включно за посиланням: https://forms.gle/KmxjvLCJkn3Yh2gc8
Кількість місць обмежена!
Читайте також

Безпілотні літальні апарати пройшли шлях від простих прототипів до високотехнологічних автономних систем, що формують нову реальність у військовій, науковій та цивільній сферах.
Освітня програма “Інжиніринг безпілотних систем” відкриває можливість не лише вивчати історію дронів, а й стати частиною їхнього майбутнього розвитку. Як тобі такий варіант?

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля розпочинає підготовку другого тому колективної наукової монографії «Європейська безпека: забезпечення конкурентоспроможності ЄС» Монографія буде видана в рамках кафедральної наукової теми: «Економічна взаємозалежність країн, колективна безпека та глобалізаційні явища в ХХІ столітті» (державний реєстраційний номер: 0123U104208), і стане продовженням першого тому, який викликав чималий науковий інтерес серед дослідників міжнародної […]

Завершилося підвищення кваліфікації за програмою «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти: бізнес у XXI столітті: 2.0». Програму реалізовано в межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» № 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH Як і торік, підвищення кваліфікації проводилося у форматі дев’яти вебінарів, які були об’єднані у […]