This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Time management: ключ до особистого та професійного успіху
24 жовтня 2024 р. в продовження заходу «Тижні менеджменту» перед студентами з доповіддю «Time management: Ключ до особистого та професійного успіху» виступила Соколова Вікторія, проректор з наукової та міжнародної діяльності університету імені Альфреда Нобеля.
На початку зустрічі пані Вікторія створила для аудиторії релаксову атмосферу, запропонувавши всім заплющити очі, послухати легку музику і розслаблюючі слова про плин часу.
Протягом зустрічі ми:
- Виконували різноманітні вправи на виявлення правильності управління власним часом;
- Дізналися що є завданням тайм-менеджменту;
- Як потрібно планувати свій час;
- Дізналися переваги самоменеджменту;
- Що краде наш час;
- Виконали вправу «поглиначі часу»;
- Розглянути 12 правил тайм-менеджменту;
- Дізналися про 4 методи управління часом;
- Подискутували з приводу крадіїв часу.
Здобувачам настільки сподобалося, що дехто протягом зустрічі вступав у дискусію з Пані Вікторією, щоб дізнатися відповіді на свої нагальні питання щодо управління часом.
Було цікаво, інформативно, затишно. Студенти та викладачі кафедри менеджменту щиро дякують пані Вікторії за крутий івент і проведений час.
До нових зустрічей!
Читайте також
Друзі, наша акція завершилася, і ми хочемо поділитися результатами! За ініціативи голови Комітету благодійності Студентського парламенту Університету наші студенти, викладачі та адміністрація долучилися до збору макулатури, який проходив з 8 до 20 листопада 2024 року. Завдяки вашій активності та небайдужості нам вдалося зібрати 385 кг макулатури, а виручені кошти вже спрямовано на закупівлю деталей для БПЛА, […]
Університет імені Альфреда Нобеля розпочинає реалізацію проєкту «AI Technologies for Sustainable Public Service Co-Creation» (AICOSERV), який фінансується Європейським Союзом у рамках програми Erasmus Mundus Design Measures Еразмус+. Проєкт координується Гданською Політехнікою (Польща) у партнерстві з університетами, які представляють 5 країн: University for Continuing Education Krems (Австрія), United Nations University Operating Unit on Policy-Driven Electronic Governance (Португалія), Umeå University (Швеція), Brandenburg University of […]
Доцент Анастасія Мостова завершила викладання оновленого курсу «Стратегія цифрового ринку в ЄС: становлення та розвиток» в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне. Курс присвячено інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС, формуванню цифрової економіки в Україні, цифровій трансформації бізнесу та суспільства. Було розглянуто основні законодавчі акти, які регулюють цифрове середовище, цифрові ринки та послуги, кібербезпеку, захист […]