Основи цифрової доступності в Університеті імені Альфреда Нобеля

5 листопада 2024 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася лекція «Основи цифрової доступності» від експертів компанії ЕРАМ Ukraine.
Завдяки Ірині Слісаревській, Software Testing Engineer, здобувачі-айтівці мали змогу ознайомитись з поняттям цифрової доступності рішень та її важливістю у повсякденному житті, стандартами та вимогами законодавства щодо цифрової доступності різних країн, яким чином люди з різними порушеннями (слуху, зору, руху) можуть працювати з веб та мобільними додатками. Також здобувачі мали змогу подивитись та протестувати різні українські ІТ-сервіси на предмет доступності для людей з порушеннями, особисто відчути себе такою людиною та замовити товар з сайту, написати повідомлення товаришу та ін., користуючись відповідними сервісами. Здобувачі, які зробили це якнайскоріше – отримали подарунки від компанії ЕРАМ Ukraine.





Лекція «Основи цифрової доступності» є продовженням соціальних ініціатив EPAM Ukraine, покликаних знижувати бар’єри у доступі до якісної освіти серед дорослих та молоді, що проходять у рамках підтримки Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.
Університет імені Альфред Нобеля дякує експертам EPAM Ukraine: Єгору Божку та Ірині Слісаревській за корисну лекцію і можливість долучитись до цієї важливої соціальної ініціативи.
Далі буде…
Читайте також

Безпілотні літальні апарати пройшли шлях від простих прототипів до високотехнологічних автономних систем, що формують нову реальність у військовій, науковій та цивільній сферах.
Освітня програма “Інжиніринг безпілотних систем” відкриває можливість не лише вивчати історію дронів, а й стати частиною їхнього майбутнього розвитку. Як тобі такий варіант?

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля розпочинає підготовку другого тому колективної наукової монографії «Європейська безпека: забезпечення конкурентоспроможності ЄС» Монографія буде видана в рамках кафедральної наукової теми: «Економічна взаємозалежність країн, колективна безпека та глобалізаційні явища в ХХІ столітті» (державний реєстраційний номер: 0123U104208), і стане продовженням першого тому, який викликав чималий науковий інтерес серед дослідників міжнародної […]

Завершилося підвищення кваліфікації за програмою «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти: бізнес у XXI столітті: 2.0». Програму реалізовано в межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» № 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH Як і торік, підвищення кваліфікації проводилося у форматі дев’яти вебінарів, які були об’єднані у […]