Університет
Абітурієнти
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Навчання
22.11.2024
1 хв. на читання

Розпочинаємо Європейські читання 2024!

Європейські читання 2024 – крута можливість кинути собі виклик та посприяти змінам.  З 03 грудня по 06 грудня кафедра глобальної економіки, в рамках діяльності «Лабораторії міжнародного регіонознавства» (Lab-IRS) запрошує до Європейських читань 2024! Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» візьмуть участь у навчальних воркшопах та менторських сесіях, на яких виступатимуть досвідчені спікери – представників роботодавців, науковців, представників різних рівнів освіти та громадянського суспільства. Заплановано роботу двох секцій: україномовна […]
Розпочинаємо Європейські читання 2024!

Європейські читання 2024 – крута можливість кинути собі виклик та посприяти змінам. 

З 03 грудня по 06 грудня кафедра глобальної економіки, в рамках діяльності «Лабораторії міжнародного регіонознавства» (Lab-IRS) запрошує до Європейських читань 2024!

Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» візьмуть участь у навчальних воркшопах та менторських сесіях, на яких виступатимуть досвідчені спікери – представників роботодавців, науковців, представників різних рівнів освіти та громадянського суспільства.

Заплановано роботу двох секцій: україномовна секція та англомовна секція.

На Європейських читаннях 2024 буде презентовано річний моніторинговий звіт «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці».

Основою зазначеного звіту є мікродослідження студентів, які вивчали європознавчий курс «Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці» та підготували індивідуальні завдання у вигляді мікродосліджень за напрямами 9 взаємодоповнювальних драйверів Стратегії конкурентоспроможності ЄС 2030.

Звіт складається з наступних розділів:

– Україна і конкурентоспроможність ЄС сьогодні

– Функціонуючий Єдиний Ринок

– Доступ до приватного капіталу та інвестицій

– Державні інвестиції та інфраструктура

– Дослідження та інновації

– Енергетика

– Циркулярність

– Цифровізація

– Освіта та навички

– Торгівля та відкрита стратегічна автономія

Учасники Європейських читань 2024 отримають іменні сертифікати про участь із зазначенням теми доповіді.

Річний моніторинговий звіт «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці» буде розміщено на сторінці «Лабораторії міжнародного регіонознавства» (Lab-IRS) в розділі «дослідження».

Реалізація заходів започатковується в рамках виконання міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH.

Європейські читання

Читайте також

Комітет благодійності Студентського парламенту Університету
Інші
Екоініціатива заради захисників: як наша спільна справа наближає перемогу

Друзі, наша акція завершилася, і ми хочемо поділитися результатами! За ініціативи голови Комітету благодійності Студентського парламенту Університету наші студенти, викладачі та адміністрація долучилися до збору макулатури, який проходив з 8 до 20 листопада 2024 року. Завдяки вашій активності та небайдужості нам вдалося зібрати 385 кг макулатури, а виручені кошти вже спрямовано на закупівлю деталей для БПЛА, […]

20.11.2024
1 хв. на читання
«AI Technologies for Sustainable Public Service Co-Creation» (AICOSERV)
Інші
Проєкт «AI Technologies for Sustainable Public Service Co-Creation» (AICOSERV)

Університет імені Альфреда Нобеля розпочинає реалізацію проєкту «AI Technologies for Sustainable Public Service Co-Creation» (AICOSERV), який фінансується Європейським Союзом у рамках програми Erasmus Mundus Design Measures Еразмус+. Проєкт координується Гданською Політехнікою (Польща) у партнерстві з університетами, які представляють 5 країн: University for Continuing Education Krems (Австрія), United Nations University Operating Unit on Policy-Driven Electronic Governance (Португалія), Umeå University (Швеція), Brandenburg University of […]

19.11.2024
1 хв. на читання
Mostova
Інші
Проєкт «Модуль Жан Моне»: оновлений курс «Стратегія цифрового ринку в ЄС: становлення та розвиток»

Доцент Анастасія Мостова завершила викладання оновленого курсу «Стратегія цифрового ринку в ЄС: становлення та розвиток» в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне. Курс присвячено інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС, формуванню цифрової економіки в Україні, цифровій трансформації бізнесу та суспільства.  Було розглянуто основні законодавчі акти, які регулюють цифрове середовище, цифрові ринки та послуги, кібербезпеку, захист […]

18.11.2024
1 хв. на читання