This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Розпочинаємо Європейські читання 2024!

Європейські читання 2024 – крута можливість кинути собі виклик та посприяти змінам.
З 03 грудня по 06 грудня кафедра глобальної економіки, в рамках діяльності «Лабораторії міжнародного регіонознавства» (Lab-IRS) запрошує до Європейських читань 2024!
Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» візьмуть участь у навчальних воркшопах та менторських сесіях, на яких виступатимуть досвідчені спікери – представників роботодавців, науковців, представників різних рівнів освіти та громадянського суспільства.
Заплановано роботу двох секцій: україномовна секція та англомовна секція.


На Європейських читаннях 2024 буде презентовано річний моніторинговий звіт «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці».
Основою зазначеного звіту є мікродослідження студентів, які вивчали європознавчий курс «Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці» та підготували індивідуальні завдання у вигляді мікродосліджень за напрямами 9 взаємодоповнювальних драйверів Стратегії конкурентоспроможності ЄС 2030.
Звіт складається з наступних розділів:
– Україна і конкурентоспроможність ЄС сьогодні
– Функціонуючий Єдиний Ринок
– Доступ до приватного капіталу та інвестицій
– Державні інвестиції та інфраструктура
– Дослідження та інновації
– Енергетика
– Циркулярність
– Цифровізація
– Освіта та навички
– Торгівля та відкрита стратегічна автономія
Учасники Європейських читань 2024 отримають іменні сертифікати про участь із зазначенням теми доповіді.
Річний моніторинговий звіт «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці» буде розміщено на сторінці «Лабораторії міжнародного регіонознавства» (Lab-IRS) в розділі «дослідження».
Реалізація заходів започатковується в рамках виконання міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH.

Читайте також

26 лютого 2025 року компанія SoftServe-Дніпро організувала лекцію для всіх охочих опанувати напрям DevOps або тих, хто тільки робить перші кроки на цьому шляху. Студенти старших курсів та викладачі Університету імені Альфреда Нобеля мали змогу дізнатися з перших уст: що таке DevOps і чому він важливий, які перспективні напрямки зараз актуальні та з чого варто […]

14 березня 2025 року студенти спеціальності міжнародні економічні відносини отримали унікальну можливість зануритися у світ міжнародного маркетингу разом з Іриною Петришиною – засновницею «Export Drive» та керівником відділу експорту «ТД Фреш Маркет». Що відбувалося? Жива дискусія! Студенти не просто слухали – вони активно ставили запитання, ділилися своїми ідеями та навіть дискутували з експертом! Реальні кейси! Як українські компанії виходять […]

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ! Кафедра міжнародного маркетингу запрошує до участі у XVI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів» 17 квітня 2025 р. Цього року партнерами нашої конференції стали: Конференція проводиться за підтримки Міністерства Науки і Освіти України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (посвідчення № 302 від 07 березня […]