Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Підписання декларації про культуру якості освіти

Гарною новиною напередодні навчального року стало підписання Декларації про культуру якості освіти в Університеті імені Альфреда Нобеля під час розширеного засідання Вченої Ради.

У Бориса Холода, засновника та Президента Університету, часто запитують про секрет успіху Університету. Цікавить всіх, як освіта в українському закладі вищої освіти відповідає міжнародним стандартам якості вищої освіти.

А секрет криється, по-перше, у сформованій унікальній організаційній структурі системи внутрішнього забезпечення якості освіти, яка охоплює всі структурні підрозділи та дорадчі громадські органи та, по-друге, у прагненні усього педагогічного колективу до постійного підвищення якості та проходження зовнішніх незалежних процедур оцінювання якості міжнародними акредитаційним агенціями. Це було відзначено попереднім міністром освіти і науки Лілією Гриневич на міжнародній конференцій «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти».

Завдяки всім цим заходам студенти отримують якісну, чесну та прозору освіту в самому інноваційному Університеті у місті Дніпро.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57