Проект «Зміцнення викладання та навчання в українських університетах»

За підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Німеччини громадською організацією «Вище» спільно із Саксонським центром викладання та навчання вищої освіти в Лейпцигу (Німеччина) започатковується проект «Зміцнення викладання та навчання в українських університетах». Проект спрямовано на підвищення якості вищої освіти в Україні.

Проект передбачає проведення двоступеневого Стратегічного практикуму, метою якого є показати, наскільки якість викладання та навчання впливає на якість освіти в цілому.

Стратегічний практикум об'єднає представників з 15 українських університетів, які знаходяться на шляху до реалізації стратегічних університетських реформ у своїх установах. Команду Університету імені Альфреда Нобеля, на конкурсній основі, відібрано для участі у Практикумі. Далі буде…