5 студентів Університету імені Альфреда Нобеля отримали іменні стипендії Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна»

27 вересня 2019 року відбулося урочисте вручення стипендій Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» 5 студентам Університету імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро).

З 2004 року за Програмою підтримки обдарованої молоді в Україні Президентський Фонд "Україна" щорічно присуджує іменні стипендії студентам провідних вишів з Києва, Дніпра, Харкова, Чернігівщини, серед яких протягом останніх років і студенти Університету імені Альфреда Нобеля.

За традицією нагороди студентам вручив засновник Фонду – Президент України (1994-2005 рр.) Леонід Кучма. У 2019 році стипендії Фонду за рекомендацією Вченої ради Університету імені Альфреда Нобеля отримали 5 студентів різних спеціальностей:

Вергун Єлизавета, студентка спеціальності «Філологія», є активною учасницею міжнародних науково-практичних конференцій та має 10 наукових публікацій. Єлизавета була відповідальним секретарем секції «Літературознавство» на V Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Молодь України в контексті міжкультурної комунікації» (м. Дніпро, Університет імені Альфреда Нобеля, 2 квітня 2019 року). Також бере участь у громадському житті Університету та відповідає за клуб веселих та кмітливих.

Матухно Генріх, магістр спеціальності «Політологія», має диплом бакалавра з відзнакою, є відмінником навчання та найвищий рейтинг успішності серед студентів своєї спеціальності. Генріх бере активну участь у наукових конкурсах, конференціях, проявляє інтерес до наукової діяльності та є автором 12 наукових публікацій. Крім того, має диплом І ступеня в напрямі «Політологія», який здобув за результатами Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт школярів та студентів до 28-річниці незалежності України «Новітня історія України: аналіз етапів становлення». Генріх пройшов стажувався в органах державної влади та дуже цікавиться питаннями реформування державної служби.

Островська Ольга навчається за скороченою програмою підготовки бакалаврів зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Ольга бере участь у науковій роботі, виступає на міжнародних та всеукраїнських конференціях, має наукові публікації, а також вже бере участь у прикладних наукових дослідженнях кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності за темою «Формування механізмів управління підприємствами» (державний реєстраційний номер 0115U000062). Також Ольга – активний учасник Клубу «Підприємницька майстерня».

Сальник Ірина, студентка спеціальності «Економічна кібернетика». Ірина – староста групи та відмінниця навчання. Вона бере участь у різних університетських конференціях та конкурсах. Крім того, була учасницею програми міжнародного співробітництва та обміну за програмою DAAD (Німеччина) та навчалася у Бранденбурзькому університеті прикладних наук.

Ягупова Катерина, студентка спеціальності «Маркетинг», яка має один з найвищих рейтингів успішності серед студентів кафедри міжнародного маркетингу. Катерина бере участь у міжнародних науково-практичних конференцій, наукових та творчих конкурсах. Її творчі роботи з реклами, соціальної реклами не залишаються без уваги з боку журі студентських конкурсів. Катерина проявляє інтерес до наукової роботи та має 5 статей, в т.ч. одну у науковому виданні, а також є активним учасником студентського гуртка Клуб «Маркетолог», який діє в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Під час вручення стипендій Леонід Кучма, не лише нагородив студентів, але й розповів про надії на талановиту молодь всієї країни та радо відповів на гості запитання студентів Університету імені Альфреда Нобеля із залу.

Щиро вітаємо студентів Університету імені Альфреда Нобеля з отриманням іменних стипендій Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна»!

В Університеті імені Альфреда Нобеля кожен студент отримує якісну, прозору та чесну освіту для життя, а ще завжди знаходить для себе цікаве заняття та реалізує власний потенціал!