5 студентів Університету імені Альфреда Нобеля отримали іменні стипендії Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна»

27 вересня 2019 року відбулося урочисте вручення стипендій Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» 5 студентам Університету імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро).

Щорічно з 2004 року за Програмою підтримки обдарованої молоді в Україні Президентський Фонд "Україна" присуджує іменні стипендії студентам провідних вишів з Києва, Дніпра, Харкова, Чернігівщини, серед них протягом останніх 10 років – студенти Університету імені Альфреда Нобеля.

У 2019 році стипендії Фонду за рекомендацією Вченої ради Університету імені Альфреда Нобеля отримали 5 студентів різних спеціальностей:

Вергун Єлизавета Сергіївна – студентка 3-го курсу спеціальності «Філологія». Єлизавета є активною учасницею міжнародних науково-практичних конференцій та має 10 наукових публікацій. Була відповідальним секретарем секції «Літературознавство» на V Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Молодь України в контексті міжкультурної комунікації» (м. Дніпро, Університет імені Альфреда Нобеля, 2 квітня 2019 року). Також бере участь у громадському житті Університету та відповідає за клуб веселих та кмітливих.

Матухно Генріх Робертович – магістр спеціальності «Політологія», у червні 2019 року закінчив навчання за бакалаврською програмою та отримав диплом з відзнакою, є відмінником навчання та має найвищий рейтинг успішності серед студентів своєї спеціальності. Генріх бере активну участь у наукових конкурсах, конференціях, проявляє інтерес до наукової діяльності та є автором 12 наукових публікацій. Крім того, має диплом І ступеня в напрямі «Політологія» за результатами Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт школярів та студентів до 28-річниці незалежності України «Новітня історія України: аналіз етапів становлення».

Генріх пройшов стажувався в органах державної влади та дуже цікавиться питаннями реформування державної служби.

Островська Ольга Вікторівна – навчається за скороченою програмою підготовки бакалаврів зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Ольга бере участь у науковій роботі, виступає на міжнародних та всеукраїнських конференціях, має наукові публікації, а також вже бере участь у прикладних наукових дослідженнях кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності за темою «Формування механізмів управління підприємствами» (державний реєстраційний номер 0115U000062). Також Ольга – активний учасник Клубу «Підприємницька майстерня».

Сальник Ірина Андріївна – з 2015 року є студенткою Університету імені Альфреда Нобеля та студіює економіку, а саме навчається за спеціальністю «Економічна кібернетика». Ірина – староста групи та відмінниця навчання. Бере участь у різних університетських конференціях та конкурсах. Крім того, була учасницею програми міжнародного співробітництва та обміну за програмою DAAD (Німеччина) та навчалася у Бранденбурзькому університеті прикладних наук.

Ягупова Катерина Вікторівна – студентка 4 курсу спеціальності «Маркетинг», яка має один з найвищих рейтингів успішності серед студентів кафедри міжнародного маркетингу. Катерина бере участь у міжнародних науково-практичних конференцій, наукових та творчих конкурсах. Її творчі роботи з реклами, соціальної реклами не залишаються без уваги з боку журі конкурсів. Катерина проявляє інтерес до наукової роботи та має 5 статей, в т.ч. одну у науковому виданні, а також є активним учасником студентського гуртка Клуб «Маркетолог», який діє в Університеті імені Альфреда Нобеля.

image

Щиро вітаємо студентів Університету імені Альфреда Нобеля з отриманням іменних стипендій Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна»!

В Університеті імені Альфреда Нобеля кожен студент отримує якісну, прозору та чесну освіту для життя, а ще завжди знаходить для себе цікаве заняття та реалізує власний потенціал!