Запрошуємо прийняти участь у конкурсному відборі на участь у програмі «Семестр за кордоном» та «Еразмус+» на 2019-2020 н.р.

У рамках реалізації програми «Семестр за кордоном » та «Еразмус+» на 2019-2020 навчальний рік Університет імені Альфреда Нобеля розпочинає прийом заявок серед студентів 2-3 курсу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та 1 курсу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» для спеціальностей «Філологія», «Політологія», «Соціальна педагогіка», «Психологія», «Туризм», «Право» та економічних спеціальностей. Найкращі студенти пройдуть навчання упродовж весняного семестру у закордонному університеті Польщі, Хорватії та Іспанії.

Порядок конкурсного відбору студентів, щодо участі у програмі «Семестр за кордоном» та «Еразмус+»¶

1. Загальні положення

1.1. Конкурсний відбір студентів проводиться у рамках реалізації програм академічної мобільності між Університетом імені Альфреда Нобеля та європейським ЗВО партнером.

1. Мета та завдання конкурсу

1.2 Мета програми – надати можливість студентам здобути європейський досвід, навчаючись за кордоном, та увійти у міжнародний освітній простір.

2.2.Завдання конкурсу полягає у відборі талановитих та цілеспрямованих студентів для участі у програмі академічної мобільності, в рамках якої студенти пройдуть навчання упродовж одного семестру у ЗВО - партнері.

1. Учасники конкурсу

3.1.У конкурсі приймають участь студенти 2-3 курсів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та 1 курсу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».

3.2. Вимоги до учасників конкурсу:

• середній бал академічної успішності не нижче 80 балів;
  • відсутність академічної заборгованості;
  • рівень володіння англійською мовою В2;
  • дійсний закордонний паспорт (термін дії щонайменше до грудня 2021 року).
  1. Умови проведення конкурсу

4.1. Конкурс проводиться у п’ять етапів.

І етап: до 23 жовтня 2019 року

Учасники конкурсу складають заявку на участь у конкурсі:

1. анкета учасника (заповнити та видрукувати);
  2. індивідуальна робота – есе англійською мовою на тему «Чого Ви очікуєте від навчання за кордоном та де і як Ви плануєте скористатися його результатами?» (4000 знаків);
  3. учбова карта студента з даними середнього балу академічної успішності (для студентів магістратури – додаток до диплому за попередню освіту на рівні «бакалавр»);
  4. сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (сертифікат може бути виданий кафедрою, на базі якої здійснюється мовна підготовка студента);
  5. скан / копія закордонного паспорту.

Анкета та документи подаються до 23.10.2019 р. у електронному та роздрукованому вигляді в Департамент міжнародного співробітництва (оф. 2601, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

ІІ етап: до 29 жовтня 2019 року

Члени експертного комітету відбирають найкращі індивідуальні студентські роботи та проводять попередню оцінку на підставі поданих документів. (Прим. Індивідуальні роботи подаються на розгляд комітету без зазначення автора за кодом нумерації.)

ІІІ етап: до 02 листопада 2019 року

Відібрані студенти проходять співбесіду англійською мовою із членами Експертного комітету.

ІV етап: 11 листопада 2019 року

Оголошення результатів конкурсного відбору на сторінці офіційного сайту Університету після узгодження з приймаючою стороною.

V етап: 18 листопада 2019 року

Протоколи конкурсного відбору студентів надаються партнерському ЗВО.

Додаткова інформація:

Анна Євгенівна Бондарович