Університет
Абітурієнтам
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Новини
24.03.2025
1 хв. на читання

Процес навчання на курсі «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід ЄС для України» триває!

Завершилося викладання 1 модулю курсу «Парадигма цифрової трансформації у країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних». За 5 тижнів заняття відвідало понад 100 здобувачів! Навчання зібрало аудиторію студентів різних освітніх рівнів: бакалаврів, магістрів та аспірантів з різних регіонів України. Протягом першого етапу навчання, д.е.н. Стрельченко Інна Іллівна розповіла слухачам про зміни, що відбуваються в […]
Процес навчання на курсі «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід ЄС для України» триває!

Завершилося викладання 1 модулю курсу «Парадигма цифрової трансформації у країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних».

За 5 тижнів заняття відвідало понад 100 здобувачів! Навчання зібрало аудиторію студентів різних освітніх рівнів: бакалаврів, магістрів та аспірантів з різних регіонів України.

Протягом першого етапу навчання, д.е.н. Стрельченко Інна Іллівна розповіла слухачам про зміни, що відбуваються в економічно-правовому полі Європейського Союзу в контексті цифрової трансформації. Особливу увагу приділено викликам, котрі стоять перед Україною на шляху синхронізації національного та європейського законодавства. Зокрема жваве обговорення викликали питання регуляції технологій на основі штучного інтелекту та авторського права, етичні проблеми доступу до персональних даних та виклики кібербезпеки.

За підсумками дискусії у телеграм-групі проведено опитування з наступного питання: «Чи потрібно юридично обмежувати використання технологій на основі ШІ?»

80 % респондентів вважають, що запровадження суворого законодавства у сфері ШІ є необхідністю, яка допоможе захистити авторське право, конфіденційність чутливої інформації, запровадити вікові обмеження на використання таких технологій.
Тож вважаємо, що нам вдалося розказати про переваги та досягнення Європейської комісії у напрямку регулювання ШІ, адже саме законодавство об’єднаної Європи є флагманом у цій сфері.

Для зручності навчання, усі відео конференції занять викладені в повному доступі у віртуальному класі курсу.

За результатами першого модуля більше ніж третина слухачів виявили бажання провести дослідження за тематикою модуля: «Парадигма цифрової трансформації у країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних».

Прискорення отримано! Продовжуємо набирати швидкість!
Попереду ще два модулі та багато цікавого!

До зустрічі у понеділок!

Курс реалізується в рамках проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне DEMEu4U «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України» № 101176312 – DEMEu4U – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCH.

Читайте також

Банер новини про: Фінансова підтримка для ветеранів та їхніх сімей в Університеті імені Альфреда Нобеля
Інші
Освіта з підтримкою: пільги для ветеранів, УБД та їхніх дітей

Університет імені Альфреда Нобеля підтримує захисників України, ветеранів, учасників бойових дій та їхні сім’ї, надаючи унікальні можливості для здобуття вищої освіти. Ми пропонуємо три види фінансової підтримки: 1. Соціальна пільга: знижка 50% на навчання Хто може отримати? Умови: Знижка діє на весь період навчання для всіх освітніх програм, незалежно від форми чи рівня освіти (бакалаврат, […]

27.06.2025
1 хв. на читання
Група студентів працює за столом у сучасній лабораторії, на задньому плані стелажі з численними безпілотними літальними апаратами
Навчання
Студенти нової спеціальності “Інжиніринг безпілотних систем” завершили перший рік навчання — сюжет телеканалу “Рада”

Минув рік з моменту запуску інноваційної освітньої програми “Інжиніринг безпілотних систем” в Університеті імені Альфреда Нобеля. Цьогоріч телеканал “Рада” підготував відеосюжет, присвячений першим результатам навчання студентів нової спеціальності. У відео студенти діляться враженнями від навчання, розповідають про набуті знання та практичні навички, зокрема у сфері проектування, тестування й експлуатації безпілотних апаратів. Викладачі наголошують на важливості […]

26.06.2025
1 хв. на читання
Логозустріч «Логотерапія живе
Події
Логозустріч «Логотерапія живе»

27 червня 2025 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбудеться особлива подія – Логозустріч «Логотерапія живе». Це буде простір натхнення, глибоких роздумів і щирих зустрічей для всіх, хто цікавиться сенсом життя та цінує філософію Віктора Франкла. У програмі заходу: І, звісно, атмосфера тепла і затишку: ароматна кава, смачні тістечка та щирі обійми! Починаємо о 16:00. Приходьте […]

25.06.2025
1 хв. на читання
Університет імені Альфреда Нобеля
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.