Процес навчання на курсі «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід ЄС для України» триває!


Завершилося викладання 1 модулю курсу «Парадигма цифрової трансформації у країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних».
За 5 тижнів заняття відвідало понад 100 здобувачів! Навчання зібрало аудиторію студентів різних освітніх рівнів: бакалаврів, магістрів та аспірантів з різних регіонів України.
Протягом першого етапу навчання, д.е.н. Стрельченко Інна Іллівна розповіла слухачам про зміни, що відбуваються в економічно-правовому полі Європейського Союзу в контексті цифрової трансформації. Особливу увагу приділено викликам, котрі стоять перед Україною на шляху синхронізації національного та європейського законодавства. Зокрема жваве обговорення викликали питання регуляції технологій на основі штучного інтелекту та авторського права, етичні проблеми доступу до персональних даних та виклики кібербезпеки.
За підсумками дискусії у телеграм-групі проведено опитування з наступного питання: «Чи потрібно юридично обмежувати використання технологій на основі ШІ?»
80 % респондентів вважають, що запровадження суворого законодавства у сфері ШІ є необхідністю, яка допоможе захистити авторське право, конфіденційність чутливої інформації, запровадити вікові обмеження на використання таких технологій.
Тож вважаємо, що нам вдалося розказати про переваги та досягнення Європейської комісії у напрямку регулювання ШІ, адже саме законодавство об’єднаної Європи є флагманом у цій сфері.
Для зручності навчання, усі відео конференції занять викладені в повному доступі у віртуальному класі курсу.
За результатами першого модуля більше ніж третина слухачів виявили бажання провести дослідження за тематикою модуля: «Парадигма цифрової трансформації у країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних».
Прискорення отримано! Продовжуємо набирати швидкість!
Попереду ще два модулі та багато цікавого!
До зустрічі у понеділок!
Курс реалізується в рамках проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне DEMEu4U «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України» № 101176312 – DEMEu4U – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCH.
Читайте також

16 липня 2025 року став знаковим днем в історії Університету імені Альфреда Нобеля. У місті Свонсі, Велика Британія, в концертній залі Brangwyn Hall відбулася офіційна церемонія вручення дипломів Університету Уельсу Трініті Сент Девід (UWTSD). Серед учасників урочистостей — сім студенток групи МЕВ-21-англ, які навчалися за британською програмою BA (Hons) International Management. Усі вони успішно завершили […]

Університет імені Альфреда Нобеля пропонує унікальну програму підготовки з психології, яка фокусується на практичних навичках, міжнародній інтеграції та працевлаштуванні, надаючи студентам глибокі знання та перспективи кар’єрного зростання

Університет імені Альфреда Нобеля вперше в глобальному рейтингу WURI 2025 (World’s Universities with Real Impact) — престижному міжнародному рейтингу інноваційності та практичної ефективності університетів у світі. Цей рейтинг оцінює навчальні заклади не лише за академічними досягненнями, а насамперед за реальним впливом на суспільство, економіку та майбутнє студентів. За результатами WURI 2025 року Університет посів 35 […]