Процес навчання на курсі «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід ЄС для України» триває!


Завершилося викладання 1 модулю курсу «Парадигма цифрової трансформації у країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних».
За 5 тижнів заняття відвідало понад 100 здобувачів! Навчання зібрало аудиторію студентів різних освітніх рівнів: бакалаврів, магістрів та аспірантів з різних регіонів України.
Протягом першого етапу навчання, д.е.н. Стрельченко Інна Іллівна розповіла слухачам про зміни, що відбуваються в економічно-правовому полі Європейського Союзу в контексті цифрової трансформації. Особливу увагу приділено викликам, котрі стоять перед Україною на шляху синхронізації національного та європейського законодавства. Зокрема жваве обговорення викликали питання регуляції технологій на основі штучного інтелекту та авторського права, етичні проблеми доступу до персональних даних та виклики кібербезпеки.
За підсумками дискусії у телеграм-групі проведено опитування з наступного питання: «Чи потрібно юридично обмежувати використання технологій на основі ШІ?»
80 % респондентів вважають, що запровадження суворого законодавства у сфері ШІ є необхідністю, яка допоможе захистити авторське право, конфіденційність чутливої інформації, запровадити вікові обмеження на використання таких технологій.
Тож вважаємо, що нам вдалося розказати про переваги та досягнення Європейської комісії у напрямку регулювання ШІ, адже саме законодавство об’єднаної Європи є флагманом у цій сфері.
Для зручності навчання, усі відео конференції занять викладені в повному доступі у віртуальному класі курсу.
За результатами першого модуля більше ніж третина слухачів виявили бажання провести дослідження за тематикою модуля: «Парадигма цифрової трансформації у країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних».
Прискорення отримано! Продовжуємо набирати швидкість!
Попереду ще два модулі та багато цікавого!
До зустрічі у понеділок!
Курс реалізується в рамках проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне DEMEu4U «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України» № 101176312 – DEMEu4U – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCH.
Читайте також

Університет імені Альфреда Нобеля в співпраці з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані радий оголосити про початок проєкту спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL) «Глобальні виклики: минуле, сьогодення та майбутнє». Ця ініціатива, спрямована на сприяння міжкультурному розумінню та глобальній компетентності серед студентів, офіційно розпочалася 17 березня та триватиме до 2 травня 2025 р. У проєкті беруть участь […]

Університет імені Альфреда Нобеля підготував відеоінтерв’ю для абітурієнтів 2025 року. Ректор Сергій Холод разом із відповідальним секретарем приймальної комісії Любов’ю Бойко роз’яснили ключові зміни вступної кампанії: Основні дати вступної кампанії 2025: Для отримання детальної інформації та відповідей на ваші запитання, звертайтеся до приймальної комісії Університету Альфреда Нобеля за телефонами: 📱 +380 98 138 4480 📱 […]

Студенти 3-го курсу бакалаврської програми «Міжнародні економічні відносини» взяли участь в ознайомчій презентації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне “Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці” (EuCompet, №101176059), а також ознайомились із міждисциплінарним європознавчим курсом. Що розглянули? Проєкт EuCompet спрямований на: Хто може взяти участь? Успішні учасники отримають сертифікати Erasmus+ «Модуль Жан Моне» із зазначенням кредитів та годин навчання. Тривалість проєкту: 2024-2027 рр. Слідкуйте за […]