Процес навчання на курсі «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід ЄС для України» триває!


Завершилося викладання 1 модулю курсу «Парадигма цифрової трансформації у країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних».
За 5 тижнів заняття відвідало понад 100 здобувачів! Навчання зібрало аудиторію студентів різних освітніх рівнів: бакалаврів, магістрів та аспірантів з різних регіонів України.
Протягом першого етапу навчання, д.е.н. Стрельченко Інна Іллівна розповіла слухачам про зміни, що відбуваються в економічно-правовому полі Європейського Союзу в контексті цифрової трансформації. Особливу увагу приділено викликам, котрі стоять перед Україною на шляху синхронізації національного та європейського законодавства. Зокрема жваве обговорення викликали питання регуляції технологій на основі штучного інтелекту та авторського права, етичні проблеми доступу до персональних даних та виклики кібербезпеки.
За підсумками дискусії у телеграм-групі проведено опитування з наступного питання: «Чи потрібно юридично обмежувати використання технологій на основі ШІ?»
80 % респондентів вважають, що запровадження суворого законодавства у сфері ШІ є необхідністю, яка допоможе захистити авторське право, конфіденційність чутливої інформації, запровадити вікові обмеження на використання таких технологій.
Тож вважаємо, що нам вдалося розказати про переваги та досягнення Європейської комісії у напрямку регулювання ШІ, адже саме законодавство об’єднаної Європи є флагманом у цій сфері.
Для зручності навчання, усі відео конференції занять викладені в повному доступі у віртуальному класі курсу.
За результатами першого модуля більше ніж третина слухачів виявили бажання провести дослідження за тематикою модуля: «Парадигма цифрової трансформації у країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних».
Прискорення отримано! Продовжуємо набирати швидкість!
Попереду ще два модулі та багато цікавого!
До зустрічі у понеділок!
Курс реалізується в рамках проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне DEMEu4U «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України» № 101176312 – DEMEu4U – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCH.
Читайте також

Університет імені Альфреда Нобеля (Дніпро, Україна) Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро, Україна) Маріупольський державний університет (Київ, Україна) Університет Баликесір (Баликесір, Туреччина) Університет прикладних наук (Ріга, Латвія) Талліннський університет (Таллінн, Естонія) Університет Вітовта Великого (Каунас, Литва) Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут» Конференція проводиться в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жана Моне DEMEu4U «Цифровізація, цифрова […]

Запрошуємо здобувачів пройти опитування «Викладач очима здобувачів» за дисциплінами весняного семестру 2024-2025. Шановні здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти, з метою дотримання процедури внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності в Університеті у період з 28 квітня по 11 травня 2025 року, запрошуємо Вас пройти опитування «Викладач очима здобувачів» за дисциплінами весняного семестру 2024-2025 навчального року в особистому кабінеті здобувача […]

25 квітня відбулась зустріч з Дмитром Синєвидом, головним виконавчим директором EVANTA Consulting, на тему «Цифри замість тисячі слів». Під час зустрічі Дмитро поділився важливими порадами щодо ефективного використання даних у сучасному бізнесі та розповів, як статистика і аналітика допомагають приймати обґрунтовані рішення. Дмитро також наголосив на важливості дашбордів та візуалізації даних, що дозволяє компаніям швидко […]