Проведено міжнародну конференцію «Стратегічне управління конкурентоспроможністю в контексті євроінтеграційних процесів»


19 березня 2025 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася міжнародна науково-практична конференція «Стратегічне управління конкурентоспроможністю в контексті євроінтеграційних процесів», проведена в межах грантового проєкту Erasmus+ Module Jean Monnet “EU strategies for competitiveness, growth and prosperity” (№ 101085347 – EUSTRAT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).
Конференція зібрала широке коло учасників — понад 150 представників провідних закладів вищої освіти, наукових інституцій, органів державної влади та бізнесу з України, а також Болгарії, Великої Британії, Нідерландів, Німеччини, Кіпру, Литви, Нігерії, Польщі, США, Туреччини, Чорногорії. Усі учасники мали можливість долучитися до міждисциплінарного діалогу та обміну досвідом, порівнянню підходів до стратегій конкурентоспроможності в країнах ЄС та обговоренню перспектив їх адаптації для післявоєнного відновлення України.
Було розглянуто особливості розвитку Європейського Союзу на сучасному етапі; стратегічні механізми управління конкурентоспроможністю на мікро- та макрорівнях; цифрову трансформацію України та її інтеграцію в Єдиний цифровий ринок ЄС; маркетингові інструменти підвищення конкурентоспроможності; перспективи України на євроінтеграційному шляху.
Учасники конференції отримали можливість презентувати власні наукові напрацювання на міжнародному рівні, обмінятися досвідом та встановити нові академічні та професійні контакти, опублікувати тези та наукові статті у збірнику матеріалів конференції, обговорити актуальні питання, які мають стратегічне значення для майбутнього Європи та України. Конференція стала ще одним кроком у напрямі посилення міжнародної співпраці, розвитку академічної мобільності та інтеграції української освіти у європейський науково-освітній простір.
Читайте також

Сучасний світ активно використовує безпілотні літальні апарати в різних сферах — від військових операцій до кінематографії, що робить професію інженера з безпілотних систем однією з найзатребуваніших і найперспективніших, а ринок дронів щорічно зростає на 15–20%.

Звіт “Digital Tiger 2024”, проведений IT Ukraine Association та Top Lead, дає чіткий огляд поточного стану ІТ-індустрії України, підкреслюючи її значний економічний внесок, глобальні партнерства та зростання в різних секторах.

Міжнародні економічні відносини: побудуйте кар’єру в глобальному бізнесі. Навчання, подвійні дипломи, стажування та працевлаштування.