Університет
Абітурієнтам
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Інші
25.03.2025
1 хв. на читання

Проведено міжнародну конференцію «Стратегічне управління конкурентоспроможністю в контексті євроінтеграційних процесів» 

19 березня 2025 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася міжнародна науково-практична конференція «Стратегічне управління конкурентоспроможністю в контексті євроінтеграційних процесів», проведена в межах грантового проєкту Erasmus+ Module Jean Monnet “EU strategies for competitiveness, growth and prosperity” (№ 101085347 – EUSTRAT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).  Конференція зібрала широке коло учасників — понад 150 представників провідних закладів вищої освіти, наукових інституцій, […]
Проведено міжнародну конференцію «Стратегічне управління конкурентоспроможністю в контексті євроінтеграційних процесів» 
Проведено міжнародну конференцію «Стратегічне управління конкурентоспроможністю в контексті євроінтеграційних процесів» 

19 березня 2025 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася міжнародна науково-практична конференція «Стратегічне управління конкурентоспроможністю в контексті євроінтеграційних процесів», проведена в межах грантового проєкту Erasmus+ Module Jean Monnet “EU strategies for competitiveness, growth and prosperity” (№ 101085347 – EUSTRAT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH). 

Конференція зібрала широке коло учасників — понад 150 представників провідних закладів вищої освіти, наукових інституцій, органів державної влади та бізнесу з України, а також Болгарії, Великої Британії, Нідерландів, Німеччини, Кіпру, Литви, Нігерії, Польщі, США, Туреччини, Чорногорії. Усі учасники мали можливість долучитися до міждисциплінарного діалогу та обміну досвідом, порівнянню підходів до стратегій конкурентоспроможності в країнах ЄС та обговоренню перспектив їх адаптації для післявоєнного відновлення України. 

Було розглянуто особливості розвитку Європейського Союзу на сучасному етапі; стратегічні механізми управління конкурентоспроможністю на мікро- та макрорівнях; цифрову трансформацію України та її інтеграцію в Єдиний цифровий ринок ЄС; маркетингові інструменти підвищення конкурентоспроможності; перспективи України на євроінтеграційному шляху.

Учасники конференції отримали можливість презентувати власні наукові напрацювання на міжнародному рівні, обмінятися досвідом та встановити нові академічні та професійні контакти, опублікувати тези та наукові статті у збірнику матеріалів конференції, обговорити актуальні питання, які мають стратегічне значення для майбутнього Європи та України. Конференція стала ще одним кроком у напрямі посилення міжнародної співпраці, розвитку академічної мобільності та інтеграції української освіти у європейський науково-освітній простір.

Читайте також

Банер статті: Дрони, AI та технології: як інженери змінюють світ?
Статті
Дрони, AI та технології: як інженери змінюють світ?

Сучасний світ активно використовує безпілотні літальні апарати в різних сферах — від військових операцій до кінематографії, що робить професію інженера з безпілотних систем однією з найзатребуваніших і найперспективніших, а ринок дронів щорічно зростає на 15–20%.

03.07.2025
3 хв. на читання
Банер: DIGITAL TIGER 2024 — Огляд ІТ-ринку України
Статті
DIGITAL TIGER 2024 — Огляд ІТ-ринку України

Звіт “Digital Tiger 2024”, проведений IT Ukraine Association та Top Lead, дає чіткий огляд поточного стану ІТ-індустрії України, підкреслюючи її значний економічний внесок, глобальні партнерства та зростання в різних секторах.

01.07.2025
2 хв. на читання
Банер: Міжнародні економічні відносини: старт кар’єри в глобальному бізнесі
Статті
Міжнародні економічні відносини: старт кар’єри в глобальному бізнесі

Міжнародні економічні відносини: побудуйте кар’єру в глобальному бізнесі. Навчання, подвійні дипломи, стажування та працевлаштування.

30.06.2025
5 хв. на читання
Університет імені Альфреда Нобеля
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.