This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Телеканал “Дніпро ТВ” про нову спеціальність “Інжиніринг безпілотних систем”
Університет імені Альфреда Нобеля відкриває нову перспективну спеціальність “Інжиніринг безпілотних систем”. Телеканал “Дніпро ТВ” випустив сюжет, де розповів про цю інноваційну програму навчання.
Зростаючий попит на безпілотні апарати (БПЛА) у різних галузях спонукав університет готувати фахівців з їх проектування, розробки та експлуатації.
Гарант освітньої програми знайомить глядачів з тим, які знання та навички здобудуть студенти нової спеціальності, а також з можливостями працевлаштування після закінчення навчання.
Навчаючись за цією програмою, студенти вивчатимуть принципи роботи та розробки різних БПЛА, від мультикоптерів для розваг до систем комерційного та військового використання.
Випускники програми зможуть:
- Проектувати літальні апарати відповідно до технічного завдання
- Підбирати компоненти та системи для БПЛА
- Налаштовувати та тестувати БПЛА
- Розробляти технологічні процеси виготовлення БПЛА
У сюжеті також виступають викладачі та майбутні студенти нової спеціальності, які діляться своїми очікуваннями та думками щодо програми навчання.
“Я вважаю, що це дуже перспективна спеціальність, адже БПЛА стають все більш поширеними у різних сферах життя”, – говорить один із майбутніх студентів.
Переглянути сюжет можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=yNxKcL8GKIs
Університет імені Альфреда Нобеля запрошує абітурієнтів на навчання за новою спеціальністю “Інжиніринг безпілотних систем”!
Читайте також
Плануєш складати НМТ?
Приєднуйся до наших онлайн-курсів з математики, історії України та української мови!
Досвідчені викладачі, зручний графік, доступні ціни.
Шановні друзі! Відкрито набір на курс «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України» в рамках проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне» у весняному семестрі 2025 року. Що потрібно? До 15 січня зареєструйся на курс. Переходь за посиланням для реєстрації Про курс: З 20 січня по 19 травня 2025 року здобувачі освітньо-професійних програм «Маркетинг», […]
В останні передсвяткові Різдвяні дні кафедра глобальної економіки звітує про успішне продовження реалізації міжнародного проекту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH, а саме про завершення першої дискусійної панелі «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в рамках заходів щодо проведення професійного та науково-педагогічне стажування в лабораторії міжнародного регіонознавства (LAB-IRS) «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС […]