Вступ 2025: що потрібно знати майбутнім студентам

Університет імені Альфреда Нобеля підготував відеоінтерв’ю для абітурієнтів 2025 року. Ректор Сергій Холод разом із відповідальним секретарем приймальної комісії Любов’ю Бойко роз’яснили ключові зміни вступної кампанії:
- Нові назви галузей знань та спеціальностей.
- Зміни у предметних тестах для магістрів.
- Новий розрахунок конкурсних балів.
- Впровадження єдиної міжвідомчої системи для іноземних студентів.
- Важливі дати реєстрації та проведення НМТ, ЄВІ/ЄФВВ, а також терміни подання заяв та зарахування.
- Інформацію про пільги для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю.
Основні дати вступної кампанії 2025:
- Бакалаврат:
- Реєстрація на НМТ: 6 березня – 3 квітня.
- Основна сесія НМТ: 14 травня – 25 червня.
- Результати: до 4 липня.
- Подання заяв: 19 липня – 1 серпня.
- Рейтингові списки: до 6 серпня.
- Зарахування: до 30 серпня.
- Магістратура:
- Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ: 3–23 травня.
- Основна сесія: 24 червня – 12 липня.
- Подання заяв: 8–25 серпня.
- Зарахування: до 30 серпня.
Для отримання детальної інформації та відповідей на ваші запитання, звертайтеся до приймальної комісії Університету Альфреда Нобеля за телефонами:
Або онлайн на сайті:
🎥 Дивіться відео, щоб бути в курсі всіх нововведень!
Читайте також

Безпілотні літальні апарати пройшли шлях від простих прототипів до високотехнологічних автономних систем, що формують нову реальність у військовій, науковій та цивільній сферах.
Освітня програма “Інжиніринг безпілотних систем” відкриває можливість не лише вивчати історію дронів, а й стати частиною їхнього майбутнього розвитку. Як тобі такий варіант?

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля розпочинає підготовку другого тому колективної наукової монографії «Європейська безпека: забезпечення конкурентоспроможності ЄС» Монографія буде видана в рамках кафедральної наукової теми: «Економічна взаємозалежність країн, колективна безпека та глобалізаційні явища в ХХІ столітті» (державний реєстраційний номер: 0123U104208), і стане продовженням першого тому, який викликав чималий науковий інтерес серед дослідників міжнародної […]

Завершилося підвищення кваліфікації за програмою «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти: бізнес у XXI столітті: 2.0». Програму реалізовано в межах міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» № 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH Як і торік, підвищення кваліфікації проводилося у форматі дев’яти вебінарів, які були об’єднані у […]