Університет
Абітурієнти
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Досягнення
05.08.2024
3 хв. на читання

Jean Monnet ERASMUS+. Проєкт кафедри міжнародного маркетингу DEMEu4U «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України»

Проєкт кафедри міжнародного маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля за участю експертів з НТУ «Дніпровська політехніка» та Маріупольського державного університету DEMEu4U «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України». У липні 2024 року Єврокомісією було обрано переможців проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне» та схвалено фінансування вже другої проєктної заявки кафедри міжнародного маркетингу УАН. […]
Jean Monnet ERASMUS+. Проєкт кафедри міжнародного маркетингу DEMEu4U «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України»
DEMEu4U

Проєкт кафедри міжнародного маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля за участю експертів з НТУ «Дніпровська політехніка» та Маріупольського державного університету DEMEu4U «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України».

У липні 2024 року Єврокомісією було обрано переможців проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне» та схвалено фінансування вже другої проєктної заявки кафедри міжнародного маркетингу УАН.

І вже з вересня 2024 року кафедра у співпраці із учасниками з НТУ «Дніпровська політехніка» та Маріупольського державного університету почне реалізовувати Міжнародний проєкт Еразмус+ Модуль Жан Моне «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України» / Digitization, digital education and migration processes: the EU experience for Ukraine № 101176312 – DEMEu4U – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCH. 

Проєкт DEMEu4U є міждисциплінарним і спрямований на поширення стратегій і політики ЄС щодо цифровізації суспільства, подолання викликів міграції з точки зору національної безпеки, просування європейських практик і досвіду цифрової освіти та цифрових трансформацій у бізнесі, промисловості, державних послугах, освіті тощо на національному, європейському та глобальному рівнях через навчання та дискусії. Актуальність проєкту посилюється у зв’язку з отриманням Україною статусу кандидата на вступ до ЄС, що потребує формування у суспільстві знань про європейську політику, стратегії, орієнтири та цінності, а також використання передового досвіду ЄС для відновлення післявоєнної економіки України. Проєкт базується на принципах відкритості, доступності та інклюзивності.

Тривалість проєкту – три роки. 

Проєкт DEMEu4U передбачає:

1. Розробку та викладання навчального міждисциплінарного курсу «Цифровізація, цифрове навчання та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України», який включає три взаємопов’язані модулі європейських студій, поширює європейські знання про переваги, можливості та ризики цифрової освіти, міграційні цифрові послуги, цифрові технології і навички, рамки цифрових компетенцій для здобувачів вищої освіти бакалаврського та магістерського рівня спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Маркетинг» та інших спеціальностей і категорій зацікавлених осіб;

2. Проведення онлайн-хакатонів професійного розвитку, об’єднаних загальною темою «Цифрова освіта: можливості, переваги та ризики/Digital Education: Opportunities, Benefits and Risks».

3. Створення цифрової екосистеми знань (DEK), що дозволить сконцентрувати усі матеріали та результати досліджень, отримані виконавцями проєкту та його учасниками в рамках наукової та навчальної діяльності.

Цільова аудиторія: Проєкт пропонується студентам, які навчаються на бакалаврському та магістерському рівні освіти спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Маркетинг» та інших, а також для академічної спільноти, представників влади і бізнесу, громадянського суспільства, ЗМІ та інших категорій зацікавлених осіб.

Після успішного опанування курсів та проведення заходів, запланованих у межах міжнародного проєкту DEMEu4U, усі учасники отримають відповідні сертифікати проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне» з визначенням кількості кредитів та годин навчання та/або професійного і науково-педагогічного стажування.

Команда проєкту

DEMEu4U

Інна Стрельченко

керівник проєкту DEMEu4U/дослідник, професорка кафедри міжнародного маркетингу, д-р екон. наук, доцент (Університет Альфреда Нобеля)

Вікторія Смєсова

радник керівника проєкту DEMEu4U/старший експерт, професорка кафедри економічної теорії та міжнародних економічних відносин, д-р екон. наук, професор (НТУ «Дніпровська політехніка»)

DEMEu4U

Інна Аракелова

старший експерт/дослідник проєкту DEMEu4U, доцентка кафедри маркетингу і туризму, канд. екон. наук, доцент (Маріупольський державний університет)

Читайте також

Комітет благодійності Студентського парламенту Університету
Інші
Екоініціатива заради захисників: як наша спільна справа наближає перемогу

Друзі, наша акція завершилася, і ми хочемо поділитися результатами! За ініціативи голови Комітету благодійності Студентського парламенту Університету наші студенти, викладачі та адміністрація долучилися до збору макулатури, який проходив з 8 до 20 листопада 2024 року. Завдяки вашій активності та небайдужості нам вдалося зібрати 385 кг макулатури, а виручені кошти вже спрямовано на закупівлю деталей для БПЛА, […]

20.11.2024
1 хв. на читання
«AI Technologies for Sustainable Public Service Co-Creation» (AICOSERV)
Інші
Проєкт «AI Technologies for Sustainable Public Service Co-Creation» (AICOSERV)

Університет імені Альфреда Нобеля розпочинає реалізацію проєкту «AI Technologies for Sustainable Public Service Co-Creation» (AICOSERV), який фінансується Європейським Союзом у рамках програми Erasmus Mundus Design Measures Еразмус+. Проєкт координується Гданською Політехнікою (Польща) у партнерстві з університетами, які представляють 5 країн: University for Continuing Education Krems (Австрія), United Nations University Operating Unit on Policy-Driven Electronic Governance (Португалія), Umeå University (Швеція), Brandenburg University of […]

19.11.2024
1 хв. на читання
Mostova
Інші
Проєкт «Модуль Жан Моне»: оновлений курс «Стратегія цифрового ринку в ЄС: становлення та розвиток»

Доцент Анастасія Мостова завершила викладання оновленого курсу «Стратегія цифрового ринку в ЄС: становлення та розвиток» в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне. Курс присвячено інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС, формуванню цифрової економіки в Україні, цифровій трансформації бізнесу та суспільства.  Було розглянуто основні законодавчі акти, які регулюють цифрове середовище, цифрові ринки та послуги, кібербезпеку, захист […]

18.11.2024
1 хв. на читання