This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Розпочинаємо Європейські читання 2024!
Європейські читання 2024 – крута можливість кинути собі виклик та посприяти змінам.
З 03 грудня по 06 грудня кафедра глобальної економіки, в рамках діяльності «Лабораторії міжнародного регіонознавства» (Lab-IRS) запрошує до Європейських читань 2024!
Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» візьмуть участь у навчальних воркшопах та менторських сесіях, на яких виступатимуть досвідчені спікери – представників роботодавців, науковців, представників різних рівнів освіти та громадянського суспільства.
Заплановано роботу двох секцій: україномовна секція та англомовна секція.
На Європейських читаннях 2024 буде презентовано річний моніторинговий звіт «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці».
Основою зазначеного звіту є мікродослідження студентів, які вивчали європознавчий курс «Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці» та підготували індивідуальні завдання у вигляді мікродосліджень за напрямами 9 взаємодоповнювальних драйверів Стратегії конкурентоспроможності ЄС 2030.
Звіт складається з наступних розділів:
– Україна і конкурентоспроможність ЄС сьогодні
– Функціонуючий Єдиний Ринок
– Доступ до приватного капіталу та інвестицій
– Державні інвестиції та інфраструктура
– Дослідження та інновації
– Енергетика
– Циркулярність
– Цифровізація
– Освіта та навички
– Торгівля та відкрита стратегічна автономія
Учасники Європейських читань 2024 отримають іменні сертифікати про участь із зазначенням теми доповіді.
Річний моніторинговий звіт «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці» буде розміщено на сторінці «Лабораторії міжнародного регіонознавства» (Lab-IRS) в розділі «дослідження».
Реалізація заходів започатковується в рамках виконання міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH.
Читайте також
Шановні друзі! Відкрито набір на курс «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України» в рамках проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне» у весняному семестрі 2025 року. Що потрібно? До 15 січня зареєструйся на курс. Переходь за посиланням для реєстрації Про курс: З 20 січня по 19 травня 2025 року здобувачі освітньо-професійних програм «Маркетинг», […]
В останні передсвяткові Різдвяні дні кафедра глобальної економіки звітує про успішне продовження реалізації міжнародного проекту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH, а саме про завершення першої дискусійної панелі «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в рамках заходів щодо проведення професійного та науково-педагогічне стажування в лабораторії міжнародного регіонознавства (LAB-IRS) «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС […]
За останні кілька років світ докорінно змінився, що дає підставу говорити про нові геостратегічні реалії. Вони не тільки відкривають грандіозні можливості для людства, але й несуть у собі суттєві загрози безпеці. Міжнародні інституції, які створювалися заради забезпечення стійкого миру у світі, виявилися багато у чому безсилими перед новими викликами. Тому потрібно не просто удосконалювати існуючі […]