This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Розпочинаємо Європейські читання 2024!
Європейські читання 2024 – крута можливість кинути собі виклик та посприяти змінам.
З 03 грудня по 06 грудня кафедра глобальної економіки, в рамках діяльності «Лабораторії міжнародного регіонознавства» (Lab-IRS) запрошує до Європейських читань 2024!
Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» візьмуть участь у навчальних воркшопах та менторських сесіях, на яких виступатимуть досвідчені спікери – представників роботодавців, науковців, представників різних рівнів освіти та громадянського суспільства.
Заплановано роботу двох секцій: україномовна секція та англомовна секція.
На Європейських читаннях 2024 буде презентовано річний моніторинговий звіт «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці».
Основою зазначеного звіту є мікродослідження студентів, які вивчали європознавчий курс «Конкурентоспроможність Європи в новій глобальній економіці» та підготували індивідуальні завдання у вигляді мікродосліджень за напрямами 9 взаємодоповнювальних драйверів Стратегії конкурентоспроможності ЄС 2030.
Звіт складається з наступних розділів:
– Україна і конкурентоспроможність ЄС сьогодні
– Функціонуючий Єдиний Ринок
– Доступ до приватного капіталу та інвестицій
– Державні інвестиції та інфраструктура
– Дослідження та інновації
– Енергетика
– Циркулярність
– Цифровізація
– Освіта та навички
– Торгівля та відкрита стратегічна автономія
Учасники Європейських читань 2024 отримають іменні сертифікати про участь із зазначенням теми доповіді.
Річний моніторинговий звіт «Україна та Європейський курс на зміцнення конкурентоспроможності в новій глобальній економіці» буде розміщено на сторінці «Лабораторії міжнародного регіонознавства» (Lab-IRS) в розділі «дослідження».
Реалізація заходів започатковується в рамках виконання міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH.
Читайте також
Друзі, наша акція завершилася, і ми хочемо поділитися результатами! За ініціативи голови Комітету благодійності Студентського парламенту Університету наші студенти, викладачі та адміністрація долучилися до збору макулатури, який проходив з 8 до 20 листопада 2024 року. Завдяки вашій активності та небайдужості нам вдалося зібрати 385 кг макулатури, а виручені кошти вже спрямовано на закупівлю деталей для БПЛА, […]
Університет імені Альфреда Нобеля розпочинає реалізацію проєкту «AI Technologies for Sustainable Public Service Co-Creation» (AICOSERV), який фінансується Європейським Союзом у рамках програми Erasmus Mundus Design Measures Еразмус+. Проєкт координується Гданською Політехнікою (Польща) у партнерстві з університетами, які представляють 5 країн: University for Continuing Education Krems (Австрія), United Nations University Operating Unit on Policy-Driven Electronic Governance (Португалія), Umeå University (Швеція), Brandenburg University of […]
Доцент Анастасія Мостова завершила викладання оновленого курсу «Стратегія цифрового ринку в ЄС: становлення та розвиток» в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне. Курс присвячено інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС, формуванню цифрової економіки в Україні, цифровій трансформації бізнесу та суспільства. Було розглянуто основні законодавчі акти, які регулюють цифрове середовище, цифрові ринки та послуги, кібербезпеку, захист […]