Університет
Абітурієнти
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Повернутись
Інші
14.10.2024
1 хв. на читання

Участь у The Baltic University Programme (BUP)

Директорка департаменту міжнародних відносин – Наталія Шпак взяла участь в інтенсивній зустрічі The Baltic University Programme (BUP) для офіцерів з міжнародних відносин (IROs), що відбулась 7-9 жовтня 2024 року в Остраві (Чехія).  Захід включав семінари, лекції та можливості для розширення та налагодження зв’язків з колегами з усього регіону Балтійського моря.  Понад 50 колег були залучені до заходу, який […]
Участь у The Baltic University Programme (BUP)

Директорка департаменту міжнародних відносин – Наталія Шпак взяла участь в інтенсивній зустрічі The Baltic University Programme (BUP) для офіцерів з міжнародних відносин (IROs), що відбулась 7-9 жовтня 2024 року в Остраві (Чехія). 

Захід включав семінари, лекції та можливості для розширення та налагодження зв’язків з колегами з усього регіону Балтійського моря. 

Понад 50 колег були залучені до заходу, який був організований у рамках президентства BUP у Чехії у співпраці та за співфінансування Універстету Острави.

Учасники зустрілися, щоб обговорити та поділитися досвідом участі у BUP, а також досвідом роботи в інших подібних мережах. Учасники також обговорили синергію в стратегіях інтернаціоналізації університетів-учасників BUP, можливості для фінансування спільних заходів, а також заходи щодо співпраці та просування BUP на різних рівнях. 

Ми хочемо висловити особливу подяку за організацію, співфінансування та запрошення на подію пані Людмилі Бабак, координаторці проєкту The Baltic University Programme з Упсальського університету та колегам з Університету Острави та їхньому міжнародному офісу під керівництвом Івани Адамікової, які були важливою частиною створення такого успішного заходу, а також колегам-учасникам за внесок у створення сприятливого середовища для плідних дискусій щодо міжнародного співробітництва.

Читайте також

дискусійна панель
Інші
Як йде стажування за першою дискусійною панеллю «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в LAB-IRS в рамках міжнародного проекту EuCompet Еразмус+ Модуль Жан Моне?

В останні передсвяткові Різдвяні дні кафедра глобальної економіки звітує про успішне продовження реалізації міжнародного проекту Еразмус+ Модуль Жан Моне № 101176059 – EuCompet – ERASMUS-JMO-2024-HEI-TCH-RSCHRSCH, а саме про завершення першої дискусійної панелі «Єдиний ринок як ключовий актив ЄС і рушій його конкурентоспроможності» в рамках заходів щодо проведення професійного та науково-педагогічне стажування в лабораторії міжнародного регіонознавства (LAB-IRS) «Стратегічна автономія та конкурентоспроможність ЄС […]

19.12.2024
1 хв. на читання
колективна монографія
Інші
Наукове обґрунтування архітектури європейської безпеки

За останні кілька років світ докорінно змінився, що дає підставу говорити про нові геостратегічні реалії. Вони не тільки відкривають грандіозні можливості для людства, але й несуть у собі суттєві загрози безпеці. Міжнародні інституції, які створювалися заради забезпечення стійкого миру у світі, виявилися багато у чому безсилими перед новими викликами. Тому потрібно не просто удосконалювати існуючі […]

18.12.2024
1 хв. на читання
англомовний кейс-батл
Інші
Нагородження переможців конкурсу “Business Case Battle” – англомовного кейс-батлу на бізнес-тематику

Вітаємо переможців у конкурсі з розв’язання бізнес-кейсів англійською мовою, який відбувся 27 листопада 2024 р. за ініціативи кафедри іноземних мов і вже став традиційним заходом в Університеті імені Альфреда Нобеля! Цей конкурс дає змогу перевірити свої здібності в англомовній комунікації, командній роботі, знання бізнес-концепцій, креативність, вміння відстоювати свою позицію, аргументувати й ефективно просувати свої ідеї. […]

16.12.2024
1 хв. на читання