Університет
Абітурієнтам
Навчання
Наука
Міжнародна діяльність
Якість
Кар'єра
Підтримка
Повернутись
Події
10.03.2026
1 хв. на читання

III Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди розвитку менеджменту, підприємництва та сфери послуг в умовах новітніх глобальних викликів»

Міністерство освіти і науки України Український інститут науково-технічної експертизи та інформації Університет імені Альфреда Нобеля Батумський державний університет ім. Шота Руставелі, Грузія Кутаїський університет, Грузія Пряшівський університет, Словаччина Yeovil коледж, Сомерсет, Велика Британія Шановні колеги! Кафедра менеджменту запрошує вас взяти участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тренди розвитку менеджменту, підприємництва та сфери послуг в умовах новітніх […]
III Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди розвитку менеджменту, підприємництва та сфери послуг в умовах новітніх глобальних викликів»
III Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди розвитку менеджменту, підприємництва та сфери послуг в умовах новітніх глобальних викликів»

Міністерство освіти і науки України

Український інститут науково-технічної експертизи та інформації

Університет імені Альфреда Нобеля

Батумський державний університет ім. Шота Руставелі, Грузія

Кутаїський університет, Грузія

Пряшівський університет, Словаччина

Yeovil коледж, Сомерсет, Велика Британія

Шановні колеги!

Кафедра менеджменту запрошує вас взяти участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тренди розвитку менеджменту, підприємництва та сфери послуг в умовах новітніх глобальних викликів», яка відбудеться в Університеті імені Альфреда Нобеля 15 квітня 2026 року.

ТЕЗИ ДОПОВІДЕЙ

На конференції планується обговорення актуальних викликів і перспектив розвитку системи менеджменту організацій, сучасні тренди та глобальні виклики управління, забезпечення фінансової стабільності та ефективності банківської сфери, розвиток підприємництва, торгівлі і біржової діяльності. Окрему увагу буде приділено інноваційним підходам до управління туристичною галуззю та індустрією гостинності, а також питанням підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері менеджменту, підприємництва та послуг.

Формат проведення конференції передбачає пленарну дискусію, у якій візьмуть участь провідні вчені з різних країн світу, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, фахівці-практики, а також роботу в дискусійних секціях з використанням інструментів відеозв’язку ZOOM. Коди доступу і програма конференції будуть повідомлені учасникам через їх електронну пошту.

На конференції планується робота таких секцій:

Секція 1. Менеджмент: сучасні виклики, проблеми та глобальні тенденції

Секція 2. Підприємництво, торгівля, біржова діяльність та управління фінансами: виклики, можливості, інновації

Секція 3. Розвиток туристичної галузі та індустрії гостинності: проблеми та перспективи

Секція 4. Актуальні проблеми підготовки фахівців з менеджменту, фінансів, підприємництва, сфери послуг

Робочі мови конференції: українська, англійська.

До розгляду та друку прийматимутися лише ті матеріали, які відповідатимуть тематиці конференції та будуть оформлені за вимогами оргкомітету.

Для участі у конференції до 08 квітня 2026 року необхідно:

– заповнити форму

– надіслати на адресу оргкомітету [email protected]:

– електронний варіант тез доповідей,

– копію квитанції про оплату оргвнеску після затвердження матеріалів (обов’язково вказати назву конференції і ПІБ учасника)

Доповіді закордонних партнерів публікуються безкоштовно.

PDF-версія збірника тез буде розміщена на сайті Університету імені Альфреда Нобеля.

Адреса оргкомітету: 49000, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, Університет імені Альфреда Нобеля, кафедра менеджменту, ауд. А406.

Контактна особа: Зоя Пестовська, [email protected]

Запрошуємо Вас до участі!

Більш детальну інформацію дивіться в інформаційному листі

Оргкомітет конференції

Читайте також

Промо-зображення гайду «Як купити майно у держави» від Прозорро.Продажі та Дія.Освіта
Новини
Як купити чи орендувати майно у держави: Дія.Освіта та Прозорро.Продажі випустили практичний гайд для студентів та бізнесу

Дія.Освіта та Прозорро.Продажі підготували безкоштовний практичний гайд, який покроково пояснює молоді та підприємцям, як просто і безпечно купувати чи орендувати державне майно через онлайн-аукціони.

02.07.2026
1 хв. на читання
Літня онлайн-школа “Політичні і психологічні виміри європейських цінностей”
Події
Літня онлайн-школа “Політичні і психологічні виміри європейських цінностей”

Щиро запрошуємо вас долучитися до літньої онлайн-школи “Політичні і психологічні виміри європейських цінностей” у межах реалізації модуля Еразмус+ Жан Моне SPEV “Соціально-психологічні аспекти європейських цінностей в контексті воєнного стану в Україні”! Нас чекають насичені пʼять днів роботи – доповіді запрошених європейських спікерів, виклади українських представників громадського сектору, дискусія за участі представників ЗМІ та опрацювання емпіричних […]

02.07.2026
1 хв. на читання
Banner for the post: Future Urban Growth Lab for Ukraine: software-based planning for reconstruction of sustainable cities
Новини
Університет отримав грант UCL Grand Challenges на створення «Лабораторії майбутнього міського розвитку» для України

Університет імені Альфреда Нобеля та UCL запускають проєкт «Future Urban Growth Lab for Ukraine» — переможця конкурсу UCL Grand Challenges з програмного планування відбудови сталих міст України.

01.07.2026
1 хв. на читання