Абітурієнти
Кар'єра
Інші
1 хв. на читання

Захід «Духовне, ментальне та фізичне зростання державотворців в часи війни та післявоєнної відбудови Держави Україна»

15-16 липня доцентки кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи Аліна Юдіна та Оксана Байєр відвідали захід «Духовне, ментальне та фізичне зростання державотворців в часи війни та післявоєнної відбудови Держави Україна», проведений в Національному центрі «Український дім» Швейцарською міжнародною організацією «International Projects».