Університет
18.06.2024
1 хв. на читання

IT-компанія Corezoid та Університет підписали договір про співпрацю

Минулого тижня до Університету імені Альфреда Нобеля завітала ІТ-компанія Corezoid.
IT-компанія Corezoid та Університет підписали договір про співпрацю

Заступник СЕО з питань операційної діяльності, бізнес розвитку та фінансів – Ольга Худик, HRD – Ольга Кремена та проректор із забезпечення якості освітнього процесу – Тетяна Коробейнікова, завідувач кафедри інформаційних технологій – Юлія Барташевська обговорили можливості подальшої співпраці.

Ольга Худик розповіла про компанію Corezoid, підкреслила високий рівень підготовки майбутніх фахівців ІТ-сфери в Університеті та окреслила можливості подальшої співпраці щодо працевлаштування, практики, стажування здобувачів.

Тетяна Коробейнікова наголосила на відкритості до співпраці з роботодавцями та підтримки спільних ініціатив щодо підготовки фахівців майбутнього.

Результатом зустрічі став підписаний договір про співробітництво.

Упевнено прямуємо у світ інноваційних комп’ютерних технологій! Далі буде!