Університет
Студенти
10.06.2024

Переможці конкурсу англомовних віртуальних екскурсій містом Дніпро

Завершився конкурс відеоекскурсій по нашому місту (англійською мовою 🇬🇧) “Dnipro: Virtual Journey through Time and Space”, в якому взяли участь студенти 1-го й 2-го курсів усіх нефілологічних спеціальностей.
Переможці конкурсу англомовних віртуальних екскурсій містом Дніпро

Студенти склали маршрут, пройшли ним і розповіли про різні цікавинки нашого улюбленого Дніпра як ділового, історичного й культурного центру.

З 23 робіт учасників 10 пройшли в 2-й тур, і за результатами голосування глядачів лайками й коментарями були визначені переможці, які привернули увагу своєю креативністю, оригінальністю й артистичністю:

• 1-е місце Терехіна Олександра, Погребова Софія (МЕВ-23англ)
  • 2-е місце Масляник Ксенія, Григоренко Софія (МГ-22)
  • 3-е місце Баштанник Ігор, Зима Руслан (КН-22)

Приз викладацьких симпатій за вишуканість мови й артистизм отримали Яровіцин Марк і Манзюк Софія (МЕВ-22англ).

ТОП-10 англомовних віртуальних екскурсій від наших студентів можна подивитися на YouTube-каналі.

Пишаємося нашими талановитими студентами й містом, що чарує і вражає!